Bayilik Veren Firmalar

Kasap Döner Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Türkiye’nin en sevilen ve en sıra dışı döner markası KasapDöner, bu yılkı Altın örümcek’ten iki ödülle döndü.

KasapDöner, DorukNet’in her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve bu yıl 15’inci kez gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde iki ödül kazandı. Yiyecek – içecek kategorisinde “birincilik” ödülüne layık görülen KasapDöner, Restoran-Cafe kategorisinde de”Halkın Favorisi” ödülünü aldı.

“Halkın favorisi en kıymetlisi”

Uniq İstanbul’da düzenlenen ödül töreninde KasapDöner’in ödüllerini alan KasapDöner Genel Müdürü Bahar Özürün, KasapDöner olarak klasik pazarlama yöntemlerinden başka, yeniçağın gerektirdiği dijital alandaki çalışmalarını da aynı ciddiyetle sürdürdüklerini belirterek,”Bizi özellikle”Halkın Favori-si”ödülü çok daha fazla mutlu etti. Halkın, yani bizim asıl hedef kitlemiz olan tüketicilerimizin tercihi olmak bizim için her şeyden değerli. Bütün ekibimizi ve ajansımız Pompaa’yı bu başarıdan dolayı kutluyorum” dedi.

KASAP DÖNER
Anadolu’ya açılıyor

Et alanında 70 yıllık tecrübeye sahip Sarıtaş Ailesi tarafından kurulan Global Restoran Yatırımları’nın markası olan Kasap Döner istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdürüyor. Firmanın ilk şubesi 2011’de İstanbul Üsküdar’da açıldı. Şirket asıl büyümesini son üç yılda yaptı. Şimdi 33 şubesi var. Bu yılsonuna kadar özellikle Anadolu’da yaygınlaşmayı hedefleyen şirket şube sayısını 65’e çıkarmayı hedefliyor.

Kasap Döner’in yurtdışmdaki ilk restoranı Şubat 2015’te KKTC Lefkoşa’da açıldı. Hemen ardından Nisan’da Azerbaycan Bakü şubesi açıldı. Şubat 2016’da ise KKTC’deki ikinci şube Girne’de açıldı. Yılsonuna kadar KKTC Gazimagusa, İngiltere Londra, ABD New York ve Katar’da şubeler açılması hedefleniyor.

Markanın franchise giriş bedeli 50 bin dolar. Bunun dışında sürekli franchise ödemesi ya da reklam katkı payı bedeli yok. Tahmini yatırım bedeli ise dükkanın özelliklerine göre değişkenlik göstermekle birlikte 400 bin ile 800 bin TL arasında değişiyor. Ortalamada yatırımın geri dönme süresi yine lokasyona bağlı olmakla birlikte 18 ay ile 24 ay arasında.

Döner restoranı açmak isteyen yatırımcılara bayilik veren firmalar hakkında paylaşımlarda bulunmaya devam edeceğiz.

Telefon: 0216 695 11 11

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu