Bayilik Veren Firmalar

Kahveland Bayilik Şartları ve Franchise Bilgileri

Kahveland Bayilik : Kafe sektöründe iş kurmak isteyen girişimciler için bayilik alternatifi.

Son zamanlarda kahve kafe konseptinde açılan işletmeler çok popüler oldu. Her gün hepyeni konseptler deneyen kahve kafe firmaları ürün çeşitliliği ilede müşterilerin memnunşyetini kazanıyor. Tercih sebebi olmak için hem dekorasyon konseptiyle hemde değişik ve bol çeşitli menüsüyle dikkat çeken kahve firmaları arasında yoğun bir rekabette söz konusudur.

Kahveland bayilik

Sıcacık rahat dekorasyonu, güler yüzlü hizmeti, her zaman kalite anlayışıyla samimi sohbetlerin ortağı olmak isteyen Kahveland, işletmelerini eviniz, müşterilerini ise misafir olarak düşünüyor. Kahveland, marka için hazırlanan harmanı ve kavurma tekniği özel olan kahvelerini dinamizmleriyle birleştirerek markayı ve kahve kültürünü yaymak istiyor. Yurt içinde 30 franchise şube sayısına sahip marka, 2019 Franchise hedefi ise 60 şube. Franchise giriş bedeli 60.000TL olan Kahveland’in anahtar teslimde m2 birim fiyatı 2750 TL’dir. Yatırım geri dönüş süresi, 12-24 ay arasıdır.

Girişimci neden sizi tercih etmeli: Uzun soluklu bir iş ortaklığı ve sağlam bir altyapı sunuyoruz. Kalite-fiyat dengesi olarak en doğru konsept olduğumuza inanıyor.

Girişimciye not: Her şeyden daha çok kahveyi ve insanları sevmek gerekir. Hazırladığımız her fincan kahvenin içine sevgimizi katıyoruz. Kahve ve gülmeyi sevenler Kahveland’i tercih ediyor.

 

Kahveland Bayilik Şartları

■ Bayilik fiyatları: Firma franchising başvurularında herhangi bir ücret talep etmiyor.

Başvuru yapan her aday ile iletişime geçilip, düşündükleri lokasyon ile ilgili fizibilite çalışması yapılıyor. Franchise bedeli olarak 60,000 TL talep ediliyor. Yatırım maliyetleri metrekare başına 2.750 bin TL.

■ Başvuru sahibinde aranan özellikler: Bu işe gönül verip tam zamanlı olarak işin başında duracak girişimciler aranıyor.

■ Şubelerin fiziksel özellikleri: Şubeyi çevreleyen pres tuğla duvarlar, kepenkli pencereler ve peyzaj düzenlemeleri ile günümüzün soğuk algısını kıran mekan, müşterinin kendisini evinde hissedeceği bir tasarım sunuyor.

■ Seçilen yerin özellikleri: İnsanların rahatça ulaşabilecekleri lokasyonların seçilmesine dikkat edilirken, alanın minimum 200 metrekare olması gerekiyor.

■ Verilen destekler: Eğitim, satış, reklam çalışmaları gibi destekler firma tarafından sağlanıyor.

İsim Hakkı Bedeli : 60.000 TL
M2 Başına Kurulum Maliyeti : 2750 TL
Kiosk Konsept Anahtar Teslim : 129.900 TL
Bayi Sayısı : 42
2019 Yılı içerisinde Hedeflenen Bayi sayısı : 60

Kahveland İletişim

(0532) 283 03 04
kahveland.com.tr
info@kahveland.com.tr

Adres : Mimarsinan Mahallesi Ankara Yolu Bulvarı NO: 21/E ÇORUM/MERKEZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu