Bayilik Veren Firmalar

Kahve Dünyası Şubesi Açmak

KAHVE DÜNYASI

Hedefi 500 milyon TL ciro

2004 yılında İstanbul Eminönü’nde ilk mağazasını açan Kahve Dünyası’nın yurtiçinde 170 şubesi bulunuyor. Türkiye genelinde 35 ilde faaliyet gösteren marka, yılsonuna kadar altı şehirde toplam mağaza sayını 200’e çıkarmayı hedefliyor. “Marka işbirliklerimizi de eklersek 400’den fazla noktada sıcak kahvemizi ve lezzetli ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturuyoruz” diyen Kahve Dünyası Genel Müdürü Kaan Altmkılıç, yaptıkları araştırmalar sonucunda şube açarken, şehir, semt ve konumu değerlendirerek hizmet vermeye çalıştıklarını söylüyor. Altmkılıç, üretim, yıllık ciro ve ihracat rakamları hakkında şu bilgileri veriyor:

“Mağazalarımızda tüketilen ürünlerin yüzde 95’ini kendimiz üretiyoruz. 1000 mağazanın ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilecek kapasiteye sahibiz. 2017 yılında yüzde 40’lık bir büyüme gerçekleştirerek, 370 milyon TL ciroya ulaştık. 2018 yılında da 500 milyon TL’ye ulaşmayı hedefliyoruz. Beş ülkede hizmet veriyoruz. Bu ülkelere sevk ettiğimiz ürünlerin dışındaki ihracatlarımız, grup firmalarımızdan Altmmarka Gıda, Detay Çikolata ve Detay Kahve tarafından gerçekleştiriliyor. Belirttiğimiz firmaların yıllık ihracat hacmi ise yaklaşık 800 milyon TL civarında.”

Altınkılıç, önümüzdeki günlerde dondurma, içecek ve süt bazlı kahvaltılık çeşitlerini içeren yeni bir seri çıkaracaklarını söylüyor. Firma, büyümeyi hızlandıracak bir konsept hazırlığı içinde.

2004 yılında İstanbul’un Eminönü semtinde açtığımız ilk mağazamızla yakaladığımız büyüme ivmesini, her geçen gün daha da artırarak Türkiye’nin 32 şehrine ulaştık. 2011 yılında Londra Piccadilly Circus’ta açtığımız ilk yurt dışı mağazamıza gördüğümüz ilgiye karşılık olarak, ülke dışındaki girişimlerimize de hız verdik. Bugün yerli ve yabancı tüm tüketicilerimizin beğeni ve taleplerinden aldığımız güçle Türkiye, İngiltere, Romanya, Kuveyt ve Suudi Arabistan’da yer alan 160 mağaza ile toplam 350’den fazla noktada müşterilerimizle buluşuyoruz.

Tüm mağazalarımızın işletmesini kendimiz üstlenerek kalitemizi garanti altına alıyoruz. Türkiye’de bir benzeri olmayan kahve mağazacılığı anlayışıyla, sattığımız ve servis ettiğimiz tüm kahve, çikolata, dondurma ve unlu mamul çeşitlerinde kendi üretimimiz olmayan hiçbir ürünü müşterilerimize sunmuyoruz.

Kaliteli ve lezzetli ürün yelpazemiz ve kusursuz servisimizle, Türk kahvesi ve diğer özgün lezzetimizi, Türk ikram geleneği ve konukseverliğini sergileyerek dünyaya tanıtmaya devam ediyoruz.

Kahve Dünyası, bünyesinde 7 şirket bulunan Altınmarka Grubu’nun bir üyesidir.

Kahve Dünyası olarak, 2004 yılında İstanbul’un Eminönü semtinde açtığımız ilk mağazamızdan itibaren, müşteri odaklı yaklaşımımız, Türk misafirperverliğini yansıtan güler yüzlü karşılamamız, masaya servis anlayışımız ve ikram kültürümüzle, kısa sürede önerilen bir markaya dönüşerek, kulaktan kulağa yayıldık.

İlk günümüzden bugüne her zaman samimi, güler yüzlü ve ikram sunmayı seven bir marka olduk. Geniş ürün yelpazemizle herkese hitap ediyoruz, herkesin beğeni ve sevgisini kazanıyoruz. Ürünlerimizi kendimiz üretiyor, kalite ve lezzet garantisi veriyoruz. Kahveden çikolataya, unlu mamulden dondurmaya, bini aşkın ürün çeşidimiz ve makul fiyat politikamızla, herkesin ulaşabildiği bir marka, Hepimizin Ortak Noktası olarak yolumuza devam ediyoruz.

www.kahvedunyasi.com
Telefon: 0850 393 70 70

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu