Bayilik Veren Firmalar

Kahve Deryası Franchising Şartları

KAHVE DERYASI

Toplam 107 şubesi var

2009 yılında İzmir Bornova’da kurulan Kahve Deryası’nın şu anda 107 şubesi var. Bunlardan 102 tanesi franchising, beş şubesi ise merkez tarafından yönetiliyor. 2018 sonuna kadar ulaşmak istediği şube sayısı ise 120. “Planladığımız yeni şubelerin ağırlığı İstanbul, Iç Anadolu ve Arap Yarımadası lokasyonlarında olacak” diyen firmanın Franchising Müdürü Eray Gülşen, 2017 yılında ciro hedeflerine ulaştıklarını, 2018 yılında ise bu ciroyu yüzde 30 artırmak istediklerini söylüyor.

Franchising şartları

■ Bayilik fiyatları: Firmanın franchising bedeli 30 bin dolar. Yatırımcılardan aylık ciro üzerinden yüzde 3 royalty bedeli alınıyor.

■ Verilen destekler: Firma, personel eğitimleri, ürün tedariki, satış pazarlama danışmanlığı ve Ar-Ge çalışmaları gibi alanlarda yatırımcılara destek veriyor.

İLK BAŞVURU

Kahve Deryası ailesinden olmanın ilk adımı olan başvuru formu üzerinden başvurular alınır.

GÖRÜŞME

Franchis ekimiz, başvurularımız ile iletişime geçerek ön görüşmeyi gerçekleştirirler. Kahve Deryası ve franchising sistemiz konusunda bilgilendirmede bulunurlar. Olumlu geçen görüşmelerin ardından şube başvuruları merkezimize davet edilir ve yüz yüze görüşme sağlanır.

ÖN PROTOKOL VE YER SEÇİMİ

Görüşme olumlu sonuçlanan şube açacak adaylar ile birlikte, bayilik sürecini başlatan bir ön protokol imzalanır. Ardından yer seçimi kriterlerimize dair bilgiler verilerek bayi adayımız için en uygun mekana birlikte seçilmek için çalışmalar başlar

SÖZLEŞME

Şube adayımız ile birlikte franchising sözleşmesi için gerekli evraklarla beraber bayilik sözleşmemiz hazırlanır ve karşılıklı imzalanır.

PROJE

Konseptimize uygun olarak tasarım ve mimari kadromuz şubenin projelendirilmesini, 3d tasarım halini hazırlar ve tadilat başlar.

ŞUBE PERSONELİ EĞİTİMİ

Proje bitmesine yakın, operasyon ekibimiz tüm personelin işe alımını gerçekleştirir, öncelik olarak merkezimizde teorik ve pratik eğitimi verilir daha sonrada şube de aynı şekilde eğitime uzman personelimiz tarafından devam edilir.

AÇILIŞ

Merkez ekibimiz, şubeyi açılışa uygun hale getirecek tüm işlemleri tamamladıktan sonra, açılış organizasyonunu gerçekleştirir ve şube hizmete girer.

Kahve Deyası Bayilik İletişim

www.kahvederyasi.com.tr
Telefon: 0232 3881013

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu