Bayilik Veren Firmalar

İtalyan Kono Pizza, şekli ve lezzeti ile göz dolduruyor…

Kono Pizza farklı külah şekli, geniş menüsü ve tadları ile nefis bir İtalyan lezzeti.


20 farklı ülkede 130 farklı lokasyon da müşterilerine lezzetli sunumlar yapan Kono Pizza dünyada da hızla büyümekte. Amerika ve İngiltere’de de şubeler açan Kono Pizza Ortadoğu’da da şubelere sahip. Kono Pizza bu ülkelerden hemen sonra Türkiye’de yerini alacak.

Yürürken de rahatlıkla pizza yiyebilmek büyük bir yenilik…

İtalyan Kono Pizza

Türkiye de yeni olan Kono Pizza ya çok sayıda başvuru aldıklarını ürünün çok dikkat çekici olduğunu,bundan dolayı çok ilgi olduğunu belirten Kono Pizza Türkiye Mas-terfranchise şirketi Zan Gıda Yönetim Kurulu Başkanı İlker Zan, Kono Pizza’ya gösterilen ilgiden memnun. Gerçekten iyi lokasyonlarda şube açılmasının önemine değinen Zan, franchisee seçiminde çok dikkatli davrandıklarını özellikle lokasyon seçimi ve girişimcinin istekli olması konusuna çok önem verdiklerini, prensipte bir çok girişimci ile anlaştıklarını ve uygun lokasyonlar aradıklarını belirtti. Şimdiye kadar çok sayıda başvuru aldıklarını belirten Zan, başvuru yapanlara kurulumla ilgili ön bilgiler verdiklerini, esnek, c franchisee odaklı davrandıklarını ve geri dönüşlerin çok iyi olduğunu söyledi.

Zan, gıda sektöründe kazançlı ve prestijli, albenisi yüksek ve çok lezzetli bir pizzanın satışını yapmak isteyen herkesin başvurmasını istiyor. Sektör deneyimi olmayan ancak azimli ve istekli girişimcilere de kapılarının açık olduğunu I lirten Zan, pizzalarının hazırlanmasının eğitim sonrası kolay olduğunu, pişirme ve servis sürelerinin de müşteriler açısından sevindirici olduğunu, pizzalarının doğal ürünlerden oluştuğunu ,hiçbir katkı maddesi içermediğini ve düşük kalorili olduğunu ifade etti. Girişimcilerine mimari, dekoratif ve mutfak aletleri konusunda anahtar teslimi şube veren firma eğitim konusunda da her türlü desteği vermekte. Amacımız ülke genelinde hızla büyümek diyen ZAN, diğer ülkelerde de hızla büyüyen Kono Pizza’nınTürkiye de çok başarılı olacağına inanıyor.

ZAN GIDA DIŞ TİCARET A.Ş.
YEŞİLKÖY MAH. ATATÜRK CAD.BLOK NO: 12

EGS BUSİNESS PARK B2 BLOK NO:1

BAKIRKÖY/İSTANBUL

GSM: 0 546 530 40 50 – 0549 560 40 50


TEL:0 212 709 84 60 FAX:0 850 220 04 51


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu