İş Kurmak İçin Yeni İş Fikirleri

İş Yapmak İsteyen Girişimcilere İş Birliği Teklifleri

İş Kuracak Girişimcilere Ticaret, İşbirliği, Ortaklık ve İş Fikirleri Teklifleri

fikirAvize parçaları satın alacak

Kristal avize üreten ve bunların satışını yapan yeni kurulmuş İspanyol şirket, avize bileşenleri tedarikçisi arıyor. İspanyol şirket, çeşitli türlerde bileşenlerden avize üretmek amacıyla; dökme kalıplı pirinçten yapılan avizeler için dairesel biçimli çerçeveler, yüksek ışık içeriğiyle faklı şekillerde cam kristaller, avizede bulunan elektronikler (lamba soketi, duy ve kablo) satın almak istiyor.
Referans numarası: BRSE20131129001

Binalarda yüzde 40 enerji tasarrufu

Güney Koreli bir KOBİ, dünyada bir ilke imza atarak yerleşim ve yerleşim dışı binalar için akıllı bina otokontrol sistemi geliştirmiş. Sistem ile enerji tasarrufu maksimize edilip yüzde 40’a kadar tasarruf sağlanabiliyor. Güney Koreli KOBİ, söz konusu çözümünü, kendi ülke pazarlarına sunmak isteyen firmalarla teknik destekli ticari anlaşmalar yapacak.
Referans numarası: 13 KR 9A9D 3RZJ

Hidrolik enerji depolama sistemi

Avusturyalı üniversite hidrolik makineler, sızdırmazlık ekipmanları, yeraltı mühendisliği ve yenilikçi hidrolik enerji depolama sistemleri geliştiriyor. Bu alanlarda değişik tasarımlar ve modeller geliştirilmiş. Üniversite söz konusu projelerin gelişimine destek sunabilecek uzmanlar arıyor.
Referans numarası: 13 AT 012L 3S8G

Mürekkep üreticisi distribütör arıyor

İspanyol mürekkep üreticisi, ürünlerinin satışı için Türkiye’de distribütör arıyor, ispanya pazarının yüzde 25’ini elinde tutan üretici firma 82 yıllık deneyime sahip. Ofset mürekkepleri ve ofset UV mürekkepleri üretiyor. Bu ürünler 50 ülkeye ihraç ediliyor.
Referans numarası: BOES20131031003

Daha fazla bilgi için

EBIC-Ege telefon: 0232 343 44 00-150 Faks: 0232 374 42 89

NOT: Başvurularınızı referans numarası ile yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu