Bayilik Veren Firmalar

Hoffman Kuru Temizleme Girişimcilerini Bekliyor

HOFFMAN KURU TEMİZLEME

Yarım asırlık marka girişimcisiyle buluşuyor

Hoffman Kuru Temizleme, kalitesini müşterilerle buluşturacak, premium marka olma ayrıcalığını yaşamak isteyen ve markayı beraber büyüyeceği girişimcileri bekliyor.


Hoffman Kuru Temizleme, kalitesini müşterilerle buluşturacak, premium marka olma ayrıcalığını yaşamak isteyen ve markayı beraber büyüyeceği girişimcileri bekliyor.

Hoffman Kuru Temizleme

1960 yılında Ankara’da kurulan Hoffman Kuru Temizleme yarım asırlık deneyimiyle kuru temizleme sektörünün öncü kuruluşlarından olmuştur. Kurulduğu günden beri hızlı bir büyüme grafiğine sahip Hoffman Kuru Temizleme, Ankara’da 6 farklı noktada, eğitimli personeli ile son teknolojik gelişmeleri her zaman yakından takip ederek, hızlı, etkin ve garantili hizmet sunmaktadır.

Girişimci ruha sahip, idealleri olan, uzun süreli çalışma iradesini taşıyan takım arkadaşları ile Hoffman kalitesini tüm Türkiye ile buluşturmayı amaçlayan markanın öncelikli hedefi Türkiye… Şehir bazında ise İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, Samsun, Konya,Trabzon, Bursa, Mersin illeri öncelikli gelmektedir.


Franchising sistemiyle Hoffman Kuru Temizleme ailesine katılmak isteyen yatırımcılara, açılacak mekan için öncelikle fizibilite çalışması yapılıyor ve mekan seçimi sonrasında mimari projelendirme gerçekleştiriliyor.

Personel eğitimini önemsiyoruz…

Anlaşma sağlanan yatırımcı ile sözleşme imzalanma sürecini takiben mekan dekorasyonuna geçiliyor. Ekipmanlar ve lojistik malzemeler temin edilerek, personele eğitim veriliyor. Ortalama 1,5 ay sonunda hazırlıklar sonucunda şube hizmete giriyor.

Hoffman, kuru temizleme kalitesini müşterisiyle buluşturacak, premium marka olma ayrıcalığını yaşamak isteyen ve beraber büyüyeceği girişimcileri bekliyor.

Telefon : 0312 436 54 44


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu