Bayilik Veren Firmalar

Harley Davidson’ın 110 ülkede bin 300 bayisi var

HARLEY DAVIDSON

Büyüme planları var

Harley Davidson’ın 110 ülkede bin 300 bayisi var. Türkiye’de ise İstanbul’da iki, İzmir, Ankara ve Antalya’da birer bayii olmak üzere toplamda beş satış noktası var. Tüm bayiler özerk ve bağımsız olarak lokal yatırımcılar tarafından operasyonlarını sürdürüyor. Bu bayilerin operasyonlarına Atina’daki Güneydoğu Avrupa ofisi destek veriyor.

Harley Davidson

Harley Davidson Güneydoğu Avrupa Ülke Müdürü Gaetano Di Piazza, “2014’te Rushmore Projesi ile yeni ürünlerimizin duyurusunu gerçekleştirmiştik. 2015’te yeni lanse edilen Street 750 ve elektrikli yeni modelimiz Live Wire ile motosiklet kullanıcılarına yenilikler sunacağız. Türkiye ekonomisinin büyüme potansiyeli ve Türkiye pazarının Harley Davidson’a ilgisi göz önüne alındığında, markamızın Türkiye’deki faaliyetlerini yeni bayilerin açılması da dahil olmak üzere önümüzdeki senelerde geliştirmeyi hedefliyoruz. Harley Davidson Güney Doğu Avrupa Ofisi olarak bu yönde planlarımızı gerçekleştiriyoruz” diyor.


Harley Davidson’m geniş ürün yelpazesinden Street, Sportster, Dyna, Softail, V-Rod, Touring, Trike ve CVO sınıfındaki tüm ürünleri Türkiye pazarında yer alıyor.

Web: h-d .com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu