Bayilik Veren Firmalar

Güzellik ve Kişisel Bakım Perakendecisi Watsons Bayilik Veriyor

WATSONS
Anadolu’ya yayılıyor

Dünyanın en büyük uluslararası güzellik ve kişisel bakım perakendecisi A.S. Watson Group bünyesinde faaliyet gösteren Watsons’un farklı ülkelerde 4 bin mağazası var. Watsons Türkiye’de ülke çapında büyümesini yeni mağazalar açarak sürdürüyor. Şirket en son Diyarbakır Ceylan Karavil Park AVM, Afyon Afium AVM, Fethiye Erastapark AVM, Göcek Marina, İstanbul’da Kadıköy Halitağa Caddesi ve Şirinevler’de toplam altı yeni mağaza açtı. Böylece 44 şehirde 135 mağaza sayısına ulaştı.

watsons

Watsons’ta cilt bakımından vücut bakımına, saç bakımından aksesuara kadar günlük hayatta herkesin ihtiyacı olan yüzlerce çeşit ürünü bir arada bulabiliyorsunuz. Watsons’ta tüketici ihtiyaçlarına göre kategorilere ayrılmış binlerce çeşit ürün var. Makyaj ürünleri ve aksesuarları, cilt bakımı, saç bakımı, saç boyası, vücut bakımı ürünleri bunlardan ilk akla gelenler. Her kategori altında Watsons’ın kendi ürünlerinin yanı sıra Türkiye’de yalnız Watsons’larda satılan ünlü markalar da var.


Firma şubelerini kendi açmakta ve işletmektedir bayilik ve franchise vermemektedirler.

Sitemizin bayilik veren firmalar sayfalarını inceleyebilirsiniz.


33 Yorum

  1. Sinop’a şube açsanıza kardeşim her ilde varda Sinop’ta neden yok

  2. Merhaba watsons bayilik şartlarını hakkında bilgi almak istiyorum.

  3. Şanlıufa/SİVEREK çok güzel yerde iki katlı 150 metre iş yerim bulunmaktadır.Eğer ilğili yetkililer tarafında uygun görülmesi halinde bayiilik almak istiyorum.Cevap verirseniz memnun olurum.Sivereğin nüfusu 300 bine yakındır. Teşekkürler.

  4. Merhaba Sakarya nin en büyük Mahallesi korucukta dükkanım var bayilik koşullarını ogrenebilirmiyim?

  5. Merhaba,siteniz üzerinden WATSONS GÜZELLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ TİCARET AŞ’nin bayilik verdiğine dair bilgi var, ama maalesef aradığımızda bu firma bayilik vermediğini ve firmanın mağazalarını kendilerinin açtığını belirttiler.

    Düzeltilmesini rica ederim.
    İyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu