Bayilik Veren Firmalar

Göksel Tantuni Franchise Şartları

Göksel Tantuni Bayilik

Göksel Tantuni bayiliği alarak kendi işletmenizi açmaya ne dersiniz? Göksel Tantuni bayilik ve franchise bilgileri için iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mersin denilince akla tantuni, tantuni denilince akla Göksel Tantuni gelir!

Tantuni birçok kişi tarafından sevilen ve önemli derecede müşteri talebi gören bir üründür. Bu lezzetli ürün, köklü bir geçmişe sahip olan, güvenilir ve tanınmış bir marka ile bir araya gelince ortaya karlı bir fırsat çıkar. 14 adet franchise şubesi bulunan Göksel Tantuni, her geçen yıl çıtasını yükselterek yeni hedefler belirler ve onlara en kısa sürede ulaşmak için işe koyulur. Bu hedefler arasında büyümeye ve tüm ülkeye yayılmaya fazlasıyla önem verir. Bu sebeple Tower Life Perakende ve Marka Danışmanlığı Şirketinden destek alarak yeni şubeler konumlandırır. Bu şubelerin hazırlanıp açılmasına, faaliyete geçip yükselmesine kadar her süreçte destek verir. Kendisi büyürken şubelerini de kalkındırmış olur. Göksel Tantuni şubesine sahip olmak, Göksel Tantuni ailesine katılmak demektir.

goksel tantuni 1

Marka franchise verilen girişimciye, operasyon desteği, reklam, ürün tedariği, personel eğitimi, proje takibi, fizibilite raporu, mali, ticari, personel konularda sağlanan destekle, teknik işlevlere ağırlık verip başarı şansının arttırılması, reklam ve tanıtım giderlerinden tasarruf sağlanması. Tower Life Perakende ve Marka Danışmanlığı Şirketinden alman profesyonel destek ile hizmet kalitesini üst seviyede tutmak için raporlamalar yapmaktadır.

Franchise Sistemi

Yüksek kar elde etmek için en hızlı sonuç veren en verimli girişim yöntemi franchise sistemidir. Bu sistem ile girişimciler, yeni bir marka yaratmakla uğraşmak zorunda kalmadan, başarısı kanıtlanmış markalarla çalışma şansına sahip olurlar. Tüm süreçleri kolayca hayata geçirir, şubelerini açar ve güvenle çalışmaya başlarlar.

Konsept ise, müşterilerin rahatça tantuni yiyip, sohbet edebileceği, masa ve sandalyeler ile bir düzen oluşturulmuştur. Şubelerde samimi, ferah ve müşterilerin kendini evinde hissedebileceği, ışıklandırmada ise rahatsız etmeyecek derece loş ışıkların bulundurulmasına önem verilir.

Yılların tecrübesine ve güvenilir bir isme sahip olan Göksel Tantuni, kanıtlanmış başarısı ile bu karlı fırsatların arasında yer almakta; size kendi işletmenize sahip olma fırsatı sunmaktadır.

goksel tantuni 2

Neden Göksel Tantuni

Mersin denilince akla tantuni, tantuni denilince akla Göksel Tantuni gelir!

Bu sonuca erişmiş olmanın gururuyla çalışmaya devam eden Göksel Tantuni, her geçen yıl çıtasını yükselterek yeni hedefler belirler ve onlara en kısa sürede ulaşmak için işe koyulur. Bu hedefler arasında büyümeye ve tüm ülkeye yayılmaya fazlasıyla önem verir. Bu sebeple profesyonel bir danışmanlık firmasından destek alarak yeni şubeler konumlandırır. Bu şubelerin hazırlanıp açılmasına, faaliyete geçip yükselmesine kadar her süreçte onların yanında olur, destek verir. Kendisi büyürken şubelerini de kalkındırmış olur. Göksel Tantuni şubesine sahip olmak, Göksel Tantuni ailesine katılmak demektir.

Tantuni birçok kişi tarafından sevilen ve önemli derecede müşteri talebi gören bir üründür. Bu lezzetli ürün, köklü bir geçmişe sahip olan, güvenilir ve tanınmış bir marka ile bir araya gelince ortaya karlı bir fırsat çıkar. Neden bu fırsatı değerlendirmiyorsunuz?

FRANCHISING

Müşterimize daha iyi hizmet sunma anlayışı içerisinde 1977 yılından itibaren Franchising sistemi ile büyümeye devam ediyoruz. Sürekli büyüyen ailemize katılmak için gereken şartlar aşağıdadır.

MAĞAZANIN YERİ

Mağaza lokasyonları bayilik talebinde bulunan kişiler tarafından belirlenmekte olup, 150 metrekare ve üzeri ,olması gerekmektedir. Belirlenen lokasyon tarafımızdan onaylandıktan sonra ikinci aşamaya geçilir.

MAĞAZA DEKORASYONU

Dekorasyon ile ilgili Göksel Tantuni’nin belirlediği bir mimar belirli konsept dahilinde bir tasarım hazırlar. Proje onaylandıktan sonra uygulamaya geçilir. Dekorasyon maliyetleri dükkan metrekaresine göre değişiklik göstermektedir.

PERSONEL EĞİTİMİ

Personel eğitimleri mevcut mağazalarımızda açılıştan en az 10 gün önce tarafımızdan verilir.

Franchise’lara yönelik ne gibi şartlarınız var?

Franchise sektörü her geçen gün büyürken, franchising vermek kadar var olanları da sürdürebilmenin bizler için önemli olduğunu söyleyebiliriz. Büyüme hedeflerimizde, yatırımcılarımızı seçerken markamızın ruhuna zarar vermeyecek, standart hizmet kalitemiz doğrultusunda müşterilerimize deneyim yaşatacak ve uzun yıllar bizler ile devam edebilecek adayları tercih ediyoruz. Ayrıca franchise konusunda alanında profesyonel olarak danışmanlık veren TowerLife firması ile birlikte tüm bayilik süreçlerini yürütüyor, uygun franchise adayları ile bir araya gelerek süreci şekillendiriyoruz.

Adaylar için franchise bedellerimiz dışında doğru lokasyon, operasyon deneyimi, denetim ve finansal analiz konularında bilgi sahibi franchiser’lar ile çalışmayı tercih ediyor, işletmeyi başarıya taşıyacak şartları odağımıza alıyoruz.

goksel tantuni 3

Firmanız yurt içi ve yurt dışında nasıl bir büyüme stratejisi izliyor?

Bu yıl yurtiçinde 10 şube hedefi mevcut .Yurtdışı planlarında Öncelikle Arap ülkelerinde olma hedefindeyiz.Tüm Körfez ülkelerinde pazarlama faaliyetlerine başladık.Master franchise ve franchise için Bussines planlarımız hazır.Üretim planlarımız için genel alt yapı çalışmalarımız tamamlandı . Bir çok talep alıyoruz. İçlerinden bizi en doğru şekilde temsil edecek adayı seçmeye özen göstereceğiz.

Franchise adayları neden sizi seçmeli? Tercih edilebilir olmak adına ne gibi avantajlar sağlıyorsunuz adaylara?

Öncelikle Köklü bir geçmişe sahip olan ,lezzeti ve tantuni denilince bilinirliği en yüksek olan 1977’den beri hizmet veren ailemize dahil olmaları temsil edecekleri firmanın bilinirliği ve kalitesini kanıtlamış olması nedeniyle ciro beklentileride oldukça tatmin edicidir. Açtığımız illerde şantiye aşamasındayken bile sabırsızlanan müşterilerimizden sosyal medya üzerinden sürekli pozitif yorumlar alıyoruz. Kar marjımız yüksek olması ,lokasyon seçimlerindeki doğru tercihlerimiz nedeniyle kısa sürede yapılan yatırımların geri dönüşü mutlu bayiler yaratılmasını sağlıyor. Ve en önemlisi bizim sürekli bayi adaylarımıza bizi bayilerimizden dinleyin deriz. Yatırım yapmadan önce kendilerine en yakın Göksel Tantuni şubelerimize yönlendirip bayilerimizle tanışmalarını söyleriz. Sadece bu bile yatırımcı adaylarının bizi tercih etmesinde bir etken .

Franchise vermenin markaların gelişimine katkısı neler?

Franchise vermek uzun vadede marka bilinirliğine ve sürdürülebilirliğine katkı sağlayarak marka değerini arttırıyor. Tüm bunların yanı sıra, franchise süreci markanın gelişimini hızlandırarak, markaya dinamik bir yapı kazandırıyor.

Franchise vermek, pazarlama açısından baktığınızda sattığımız ürün olan tantuninin potansiyel müşteriler tarafından hızla farkedilmesi, hatırlanması ve tercih edilmesine imkan sağlıyor. Birçok noktada ürününüz ulaşılabilir durumda oluyor ve deneyimleniyor.

Bir diğer açıdan franchise sistemi marka ve yatırımcıyı bütünleştirmekte, ekip ruhu ve kurum kültürünü de geliştirmektedir

Göksel Tantuni Franchise İletişim

Telefon: 0530 18144 57
E-posta: info@gokseltantuni.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu