Bayilik Veren Firmalar

Girişimcilere avantajı bol davet!

Türkiye’min 12 ilinde 90 şubesi ile yatırımcılara sunduğu avantajı bol franchise sistemiyle daha fazla ilde daha fazla pizza severle buluşmayı planlıyor.

Nefis kenarın mucidi Little Caesars Pizza,Türkiye’de yeni şube yatırımlarını artırarak ülke genelinde daha çok pizza severle buluşmayı hedefliyor. 5 kıtada 6000 şubesinde edindiği uluslararası deneyimi 1996’dan beri Çelebi Holding yönetimindeTürk tüketicisiyle paylaşan Little Caesars Pizza, yeni yatırımcıları teşvik etmek adına 40 bin dolardan 50 bin TL’ye indirdiği isim hakkı ücretiyle, yatırımcı adaylarına avantajlı bir işbirliği sunuyor.

Little Caesars Pizza ailesine katılmak isteyen girişimciler başvuru yaptıkları ilk andan itibaren lokasyon seçimi, eğitim, kiralama, dekorasyon, lojistik, insan kaynakları, satış-pazarlama, operasyon, bilgiişlem, stok yönetimi, karlılık vb. konularda “tecrübeli” ve “bilgili” bir profesyonel kadronun desteğini almaya başlıyor. Franchising ile ilgili yatırımcılarının her aşamada yanında olan Little Caesars Pizza, sadece eğitimlerle sınırlı kalmayarak yatırımcılarına her konuda destek veriyor. 4-6 haftalık eğitimlerin ardından franchise adayları gerekli tüm teorik ve uygulamalı eğitimi almış oluyor. Little Caesars Pizza, franchise yatırımının karşılığını en fazla 36 ayda yatırımcısına kazandırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu