Bayilik Veren Firmalar

Ferco Motor Bayilik Bilgileri

FERCO MOTOR

Dört marka, 39 modei

Ferco Motor Piaggio, Vespa, Aprilia, Moto Guzzi, Derbi ve Gilera markalı motosikletlerin satışını gerçekleştiriyor. Türkiye motosiklet pazarında 15 yıldır faaliyet gösteren şirket, söz konusu marka- I ların 39 farklı modelini Türkiye piyasasına sunuyor. Şirket, bu yıl yenilenen Vespa Sprint, Vespa GTS 300, Aprilia Caponord Rally, Piaggio MP3 ve Moto Guzzi V7 II serisini piyasaya sunuyor.

Ferco Motor

Vespa’ların satış fiyatları 4 bin 250 ile 10 bin 450, Aprilia’ların 4 bin 990 ile 26 bin 750, Piaggio’ların 2 bin 575 ile 11 bin 990, Moto Guzzi’lerin ise 11 bin 290 ile 25 bin 950 euro arasmda değişiyor.


Ferco Motor’un 27 bayisi var. Bu bayiler İstanbul, Tekirdağ, Çanakkale, İzmir, Balıkesir, Bursa, Antalya, Ankara, Gaziantep, Marmaris, Bodrum, Kuşadası ve Çeşme’ye dağılmış durumda.

Ferco Motor Pazarlama Müdürü Seda Önalan Gül, ‘‘Bünyemizde bulunan tüm markalarımızın en güncel modellerini Türkiye geneline dağılmış satış noktamız aracılığıyla motosiklet tutkunlarına sunuyoruz. Yeni bayiliklerle önümüzdeki süreçte büyümeye devam edeceğiz” diyor. Ferco Motor’un yeni bayilikler için öncelik vereceği iller şu şekilde sıralanıyor: Konya, Kayseri, Samsun, Trabzon, Mersin, Adana, Hatay, İzmit, Adapazarı ve Fethiye.


Firma, yeni sezon modelleri için ödeme kolaylıkları sunuyor. Bunun için Koç Finans ile işbirliği yapan şirket “Eşit Ödemeli Kredi” uygulamasıyla müşterilerine 36 aya kadar vade seçenekleri sunuyor. Firma ayrıca kullanıcılara satış sonrası destek hizmetleri de sunuyor.

Telefon: 0212 323 69 64

E-posta: ahmet.yoruk@fercomotor.com.tr

Web: fercomotor.com.tr


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu