Bayilik Veren Firmalar

Etal Gıdadan Qartol & Patpat Cips Bayiliği

Firma İsmi : Etal Gıda
Bayilik Kategorisi : Gıda ürünleri, Qartol ve Patpat cips ürünleri
Kuruluş Yılı : 2008
Şube Sayısı : 3
Firma Tanıtım : Etal Gıda

2008 yılında tarım ve gıda sektörlerinde faaliyetlerine başlamıştır. Kısa sürede önemli bir gelişim gösteren firmamız Türkiyen’nin bir çok bölgesinde ulaştığı cesur girişimciler aracılığı ile pek çok projenin hayata geçmesini sağlamıştır. Etal Tarım’ın bu faaliyetleri Türkiye’nin doğu bölgelerindeki ekonomik kalkınmada ciddi bir rol oynamıştır.

Etal 2013 Yılında markalaşma ve artı değer yaratma adına önemli yatırımlar yapmış ve ürün gamını geliştirerek cips alanında QARTOL Patates Cipsi ve PATPAT Mısır Cipsi markası ile dış pazarlara açılmıştır. Bu atılım ihracat adına önemli bir süreci de beraberinde getirmiştir. Aynı süreçte kendi üretim olanaklarını geliştirerek makina yatırımı yapmış ve yakında iç pazara girmesi beklenen Beşpınar markasıyla süt ve süt ürünleri alanında da önemli bir hamle daha yapmıştır.

Sürekli gelişim ve ilerlemeyi kendisine hedef olarak belirleyen ETAL TARIM, kurulduğundan bu yana bölge ve dış pazarların adından söz ettiren, güçlü markalarıyla rekabetçi bir şirket vizyonunu esas alan güçlü bir konuma ulaşmıştır. Şirketin bugünlere gelmesinde; çalışan, iştirakçı ve müşterilerinin memnuniyetini üst düzeyde tutma konusundaki yoğun çabasının ve yenilikleri takip ederek sürekli gelişimi hedeflemesinin büyük katkısı olmuştur.

Qartol ve Patpat Cips Bayiliği

VİZYONUMUZ

İç ve dış pazarlarda tüketicilerimize sunduğumuz ürünlerimizin devamlı geliştirilmesini ve çeşitlendirilmesini sağlayarak büyüme hızımızı korumak. Yenilikçi ve sürdürülebilir büyüme sağlayan yatırımlarla özelde bölgemiz ve genelde de ülke ekonomisinde aktif rol oynamak.

MİSYONUMUZ

İç ve dış pazarda piyasaya sunduğumuz ürünlerimizde, tüm üretim olanaklarımızı kullanarak kaliteli, sağlıklı ve makul fiyatlandırmalarla müşterilerimize hizmet vermek.

Bayilik Şartları : Bölgelere ve bayilik almak isteyen firma ve bireysel girişimcilerin imkanlarına göre esneklik gösterilebilir.

Bayilik ile ilgili Destekler : Qartol ve Patpat cips ürünleri için perakende noktalarına stand desteği verilecektir. Reklam, pazarlama ve eğitim desteği de sağlanmaktadır.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Firma ile görüşülecektir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Cevat ÖZCANAN
Telefon : +905454772740
Web Sitesi : www.qartol.com
E-posta Adresi : info@qartol.com
Adres : Talepler Doğu Anadolu Bölge Müdürlüğüne yapılacaktır. Üretim Nevşehir’de yapılmaktadır.

İletişim: +90438 351 1615

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu