Bayilik Veren Firmalar

Esperro Kahve Sektöründe Fark Yaratıyor

Başta Esperro Kahve olmak üzere, Esperro Coffee Academy, Anatolia Kahve, Esperro Cake ve Coffee Chefs markalarıyla hizmet vermektedir.

Sektöründe markalaşmayı hedefleyen Double Coffee; uzman kadrosu, tüm Türkiye’de bayileri, güçlü teknik servis ağı ve eğitim desteği ile müşterilerine satış öncesi ve sonrası eksiksiz hizmet sunabilmektedir. Double Coffee, tüm dünyadan kahve çekirdeklerini sizin için özenle seçmekte, üstün teknolojiye sahip üretim tesisinde temizleme, taşıma, kavurma, öğütme, paketleme süreçlerini gerçekleştirmekte, tüm bunların yanı sıra a’dan z’ye cafe kurulumu organizasyonu sunmaktadır.

Double Coffee bünyesinde, Ankara’da 2012 yılında kurulan Esperro Kahve, kahvede dünya standardını sağlama fikriyle sektöre attığı ilk adımı; bugün kahve severlere en iyi kahveyi sunuyor olmanın gururuyla bir tutku serüvenine dönüştürmüştür.

Dünya kahve trendlerini yakından takip eden, birçok işletmenin öncelikli tercihi olan Esperro Kahve; en iyi kahveyi üretme çalışmalarının yanında, kahveyi en iyi şekilde sunmak için de gerekli demleme üniteleri, aksesuar ve ekipmanlarını da, a’dan z’ye hizmet tasarımı anlayışıyla müşterilerine sağlamaktadır.

Esperro Kahve, kurulduğu günden itibaren espresso bazlı kahveler, aromalı kahveler, yöresel kahveler ve dünya çekirdekleri, bitki&meyve çayları, frappe&smoothieler, eşsiz tatlı çeşitleri üretmenin yanında; gelişmiş teknik ekipman ve bu teknik ekipmanlarla kahve meraklılarına eğitim olanağı sunmaktadır.

https://www.esperro.com.tr/iletisim/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu