Girişimcilik Haberleri

Era Türkiye Girişimcilere Cazip Fırsatlar Sunuyor

ERA Türkiye, destek paketleriyle, franchise adaylarına, gayrimenkul sektöründe cazip yatırım fırsatları sunuyor. ERA Türkiye, kurduğu, Türkiye’nin ilk ve tek gayrimenkul danışmanlığı akademisinde, sektöre deneyimli uzmanlar yetiştiriyor. Franchising konusunda gayrimenkul pazarının, yatırım fırsatlarında en yüksek tercih edilme oranına sahip olan sektör olduğunu belirten ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, “Gayrimenkul danışmanlığında yatırım maliyetleri ve giderleri oldukça düşük, kar marjı ise diğer sektörlere kıyasla çok daha yüksek. Sektörün sağladığı fırsatların yanı sıra, bu alanda denenmiş ve başarı kazanmış bir iş modeli ile yola çıkmak, bu işe yeni başlayacak girişimciler için çok daha güvenilir ve sağlam bir yol” dedi.

era turkiye

Girişimcilere yeni iş alanları sunuyoruz

Atılan ilk adımlarla, kısa zamanda sağlam geri dönüşler aldıklarını belirten Ekşioğlu, “Türkiye pazarına girdiğimiz ilk günden itibaren yeni ofislerimizle birlikte hızla büyüyoruz. Gayrimenkul danışmanlığı sektöründe, 2014 yılına güzel bir başlangıç yaparak ilk 3 ay içinde, İstanbul’un farklı bölgelerinde 6 yeni franchise ofisimizin açılışını gerçekleştirdik. ERA’nın hızlı büyüyeceği bir sene olması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Genç girişimcilere bu sektöre yatırım yapmalarını her fırsatta tavsiye ediyoruz. Gayrimenkul danışmanlığı alanına girdiğimiz günden beri sektördeki kalite çıtasını yükseltecek faaliyetlerde bulunduk.

ERAgayrimenkulturklogo

Girişimcilerin, başarılı ve kazanan iş sahipleri olması için yenilikçi hizmetler sunuyoruz. Franchise sisteminin avantajları yanında gayrimenkul sektöründe yeni girişimcilere yol açmak için dolar kurunu sabitledik.

Gerçekleştirdiğimiz ‘Kariyer Günleri’nde gayrimenkul danışmanı adaylarına sektör hakkında bilgi verirken franchise ofislerimize de adaylarla tanışma ve işbirliği yaratma imkanı sağlıyoruz” sözleriyle ERA Türkiye’nin sektördeki öncülüğünü ortaya koydu. Bağdat Cad-desi’nde, Türkiye’nin ilk ve tek gayrimenkul akademisi “ERA Akademiyi kuran ERA Türkiye, verilen eğitimler sonrasında başarılı olan katılımcılara merkez ofisinde staj imkanı sunuyor.

Sektör: Hizmet
Ürün Hizmet Kapsamı: Gayrimenkul Danışmanlığı
Merkez Ülkesi: ABD
Kuruluş Yılı: 2012
Firmaya Ait İşletme Adedi: 1
Bayi/Franchise Adedi: 35
Sağladığı İstihdam: 300
İş Fırsatı: Franchise
Başlangıç Bedeli: 9.000$-20.000$ KDV (Bölgesel.)
Yatırım Bütçesi: 40.000TL-70.000TL
Bütçe Aralığı
Kullanım Bedeli
Ortalama Kâr Oranı:
Kârdan Alınan Pay: %6 + %3 (Reklam Fonu)
Bayi/Franchise Hedefi: 2015 yılı – 100 ofis
Hedef Bölge: Turkiye Geneli – Öncelikle İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir
Yer Seçimi: Var
Personel Eğitimi: Var
Proje Eğitimi: Var
Pazarlama Eğitimi: Var

Franchise Yöneticisi
Caner Öner

Bağdat Cad. No:240/A Kadıköy
İstanbul – TÜRKİYE
T. 0216 386 13 71 F. 0216 386 13 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu