İş Kurmak İçin Yeni İş Fikirleri

Elektromanyetik Temizleme İşi Yapabilirsiniz

ELEKTROMANYETİK TEMİZLEYİCİ

ELEKTROMANYETİK TEMİZLEYİCİBirkaç kez yazdık. Henüz bu iş için yatırım yapılmadığı kanısındayız. Gözlem, iş geliştirme ve yeni bir işe başlamak için sihirli bir sözcüktür her zaman. Sıradan bir iş ileride farklı bir gelir kapısı olabilir sizin için. Geçmişte elektromanyetik alanların sağlık üzerindeki etkileri üzerinde çok durmuştuk. Elektromanyetik kirlilik yüksek gerilim ağları, cep telefonları, mobil cihazlar, televizyonlar, mikrodalga fırınlar, elektrikli ısıtıcılar gibi onlarca kaynaktan yayılan dalgalardan oluşuyor.

insan sağlığına ciddi etkileri var. Özellikle ofis çalışanlarında bu risk çok daha fazla. Dahası, elektromanyetik alanlar evleri de tehdit ediyor son yıllarda. Elektromanyetik alanların etkisi altında olan mekânları saptayan çok hassas mobil aletler var şimdi. Diyelim ki birileri ev alacak ya da bir ofis kiralamayı düşünüyor. Etrafta görünmeyen bazı elektromanyetik dalgalar hem sağlığı hem de çok duyarlı bazı aletleri etkileyebilir.

işte bu gerçeği gözlemleyen yapımcı firmalar son yıllarda çok hassas ölçümler yapabilen elektromanyetik detektörler geliştirdi. Amerika bu konuda başı çekiyor. Fiyatları hayli ucuz. Frekans hassasiyetine göre çeşitli tipleri var bu aletlerin.

Bunu çok özel bir hizmet haline getirmek, ofis ve evlerde ölçümler yapmak mümkün. Emekliler için yeni bir iş kapısı olabilecek bir girişim konusu. Elektromanyetik alan detektörlerini internet üzerinden araştırarak bulabilirsiniz. Önemli olan bunu bir hizmet girişimi haline getirmek… Makul bir ücret karşılığında, emlakçılara, ev, ofis sahibi olmak isteyenlere, okullara, alışveriş merkezlerine hizmet vermeniz sizi bu işte öncü yapabilir. Örnek mi? Kontrol ettiğiniz yeni bir sitenin elektromanyetik alan kirliliği yok denecek kadar az. işte sizin sayenizde öne çıkarılabilecek değişik bir pazarlama taktiği satıcı firma için.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu