Bayilik Veren Firmalar

Drytürk Kuru Temizleme Bizim İşimiz!

Drytürk markasından bahseder misiniz?

Drytürk markası, Türkiye’nin tek yerli kuru temizleme makineleri imalatçısı olan Ruşen Makine tarafından kurulmuştur. 1984 yılından beri çamaşırhane ve kuru temizleme makineleri alanında faaliyet gösteren Ruşen Makine, 30 yılı aşkın bilgi birikimini ve makine üretim gücünü birleştirerek 2013 yılındaTürkiye’nin kuru temizlemecisi olması hedefi ile Drytürk kuru temizleme mağazalar zincirini oluşturmaya başlamıştır. Halen Türkiye geneline yayılmış 40’ı aşkın şube ile hizmet vermektedir.

Rakiplerinizden ayıran unsurlar neler?

Drytürk’ün en önemli özelliği,Türkiye’nin kuru temizlemecisi olarak tekyerli kuru temizleme makinelerini kullanmasıdır. Bu özelliğinden dolayı Drytürk mağazalarının yatırımı, yabancı para ile değil TL ile yapılır. Yatırımcı, daha yatırım aşamasında kazanmaya başlar. Drytürk mağazalarında kullanılan yerli makinelerimizin ömür boyu garantili olması ciddi bir destektir. Diğer taraftan, eğitim modeli benzersizdir ve çok iddialıdır. Meslekten gelmeyen girişimcileri, gerçek bir kuru temizleme profesyoneline dönüştürüyoruz ve sürekli desteğimiz ile girişimcilerimizin hep yanında oluyoruz.

Drytürk girişimcilerinin sahip olacağı özellikler nelerdir?

Drytürk girişimcilerinden tek beklentimiz bu işi yapmaya istekli olmalarıdır. Bunun dışındaki bütün işlemleri benzersiz destek modelimiz ile biz sağlıyoruz.

Kullandığınız teknoloji her şubede aynı mıdır?

Drytürk, bütün mağazalarında aynı teknolojiyi kullanır ve aynı hizmetleri verir. Müşterilerimiz her şubemizden aynı hizmetleri aynı kalite standartlarımız ile alır.

Franchise şartlarınız nelerdir?

Drytürk franchisee olmak için tek şart istekli olmaktır. Makul bir sermaye birikimi olan girişimcinin sektör hakkında herhangi bir tecrübe yada bilgiye sahip olmasına gerek yoktur. Eşsiz destek modelimiz ile mağazalarını 40 yıldır bu işi yapıyormuş edasıyla açıyoruz ve bu işlerini hemen açıldıkları günden itibaren bu şekilde profesyonelce sürdürebilmektedirler.

Franchise vermek için lokasyon kriterleriniz nelerdir?

Drytürk olarak kuru temizlemeyi bir temel ihtiyaç olarak görüyoruz. Zira, mağazalarımızda hem kişisel hem de ev giysilerinin temizliğini yapıyoruz. Dolayısı ile insanların yaşadığı her yeri potansiyel olarak görüyoruz. Bununla birlikte, yatırımın geri dönüş süresini gözeterek hızlı dönüş alabileceğimiz lokasyonlara öncelik veriyoruz.

5 yıl içerisinde sektörünüz hakkında öngörüleriniz nelerdir?

Türkiye’de kuru temizleme sektörünün yeterince kullanılmadığını düşünmekteyiz. Bu bakımdan, sektörün gelişmeye ve büyümeye açık olduğunu düşünüyoruz. Kuru temizleme sektörünün, orta ve uzun vadede her ailenin bütçesinden pay ayırdığı bir sektöre dönüşeceğini değerlendiriyoruz. Dolayısı ile kuru temizleme sektörü her zaman için yatırım yapılabilir alandır. Yatırımın geri dönüşü oldukça kısadır ve riski en düşük olan sektörler arasında yer almaktadır. Unutmayınız ki; “kirli giysiler kriz dinlemez”. Her gün milyonlarca insan, giysilerini kuru temizlemecilere taşımaktadır. Her gün tonlarca giysi yalnızca kuru temizleme ile temizlenir” etiketi ile üretilmektedir.

DRYTURK Kuru Temizleme Genel Merkezi

Barbaros Mah Cigdem Sok No:1, Ağaoğlu MyOffice Plaza K:4 D:18, Ataşehir, İstanbul 34746, TR

Telefon: (0216) 250 5577, Email: info@dryturk.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu