Bayilik Veren Firmalar

Dry Car Care Oto Yıkama Bayilik Bilgileri

Oto Yıkama Franchise

Oto yıkama dükkanı açmak isteyen girişimciler için Dry Car Care’nin bayilik şartlarını paylaştık.

Oto yıkama ve boya koruma sektörü son dönemin en hızlı gelişen sektörlerinden… Tüm ekonomik veriler ve haberler önümüzdeki günler çok daha gözde olacağını gösteriyor. Oto yıkama ve boya koruma sistemleri kârlı olduğu kadar yatırım maliyeti olan da bir sektör. Son dönem bayii başvurularımız da gösteriyor ki rekabetin olmadığı ve kâğıt üstü fiyatlara satışların yapılabildiği söylenerek yüksek yatırım maliyeti sunan firmalar yada markalaştığını söyleyerek sadece ürün satmaya çalışan firmalar yatırımcıları maddi sıkıntılara sokuyor.

Bu sektörde yer almaya karar verdiğinizde birlikte çalışacağınız, markasını taşıyacağınız şirketi seçmeden aşağıdaki konuları incelemelisiniz. Bunları önemsemeden sadece görünen ve anlatılanlarla verdiğiniz bir karar büyük ihtimalle sizi zarara götürecektir. Görüştüğünüz firmalara mutlaka bunları sorun.

 • Bayilik alacağınız firmanın yapısını inceleyin. Dışarıdan çok büyük görünen markaların bir çoğunda bayii sirkülasyonu çoktur. Kapanıp açılan bayileri inceleyin, sebeplerini araştırın.
 • Görüştüğünüz kişilerin görevini ve yetkisini öğrenin.
 • Firmadan; size anlatılan ve bugüne kadar yapılan çalışmaları, marka sahipliği, referanslar, verilmiş olunan bayilikler, temsilcilikler ve hatta kuruluş tarihleri gibi bilgileri sözle değil resmi ve ıslak imzalı belgeleriyle talep edin. (Bu şekilde sözle anlatılan birçok bilginin aslında gerçeği yansıtmadığını ve ispatlanamayacak söylemlerden ibaret olduğunu kolayca anlayabilirisiniz.)
 • Sözle anlatılan ve resmi kurumlardan alındığı söylenilen belge veya dökümanların mutlaka orijinallerini görün hatta bu kurumlardan söz konusu belge veya dökümanların orijinalliğini kontrol edin. Gerçekten o firmaya ait olup olmadığını araştırın.
 • Firmanın size vaad ettiği kuruluş tarihini araştırın. (Orijinal vergi levhasından bu bilgiye rahatça ulaşabilirisiniz.)
 • Bayii alan korumasını öğrenin. Bulunduğunuz bölgede tek hak sahibi olmaya özen gösterin.
 • Bayisi olacağınız firmanın aktif olarak hizmet verip vermediğini araştırın. Sadece ürün satışı ve hizmet tanıtımı yaparak bayilik satışı yapan bir firmanın siz bayii olduktan sonra ürün veya uygulamalarla ilgili yaşayacağınız sorunlara cevap vermesi çok güç olacaktır.
 • İnternet sitesini mutlaka inceleyin. Sitenin aktivitesi, yapısı ve sunduğu yenilikleri görün. Yenilenme süreleri, internet satışlarını inceleyin veya com.tr uzantılı olmasına dikkat edin. Kurumsal bir yapı ve gerçek marka sahibi olduğunu gösterecektir. Unutulmamalıdır ki yalnızca “.com, .net, .biz” gibi uzantılara sahip olan site adreslerini internet ortamında gayri resmi kişi ve kuruluşlar cüzi ücretler karşılığında rahatça temin edebilmektedirler. Fakat .com.tr uzantılı site adresleri yalnızca “ODTÜ”(Orta Doğu Teknik Üniversitesi) tarafından marka sahipliği ispatlanmak suretiyle sadece gerçek kişi ve kuruluşların kullanımına tahsis edilmektedir. Bu ayrıntıya çok dikkat edin .com.tr uzantılı siteler ücret karşılığında değil resmi marka sahipliği evraklarıyla sahip olunabilir.
 • Bayilik alacağınız firmanın teknik raporlarını veya sertifikalarını inceleyin. Özellikle yeni çevreyi koruma yasaları gereği ürünlerin üzerinde mutlaka teknik rapor ya da sertifikalarının olduğundan emin olun.
 • Ürün grubunu detaylı inceleyin. Anlatılanın dışında gerekli gördüğünüz ürünlerde uygulama sonucu görmeyi talep edin. Sertifikalarının üretimleri için verildiğinden emin olun. Ürün gamında özel ürünleri inceleyin. Ürün gamının her tür özel uygulamayı içerdiğinden emin olun. Bu size bir sistem mi yoksa ürün satabilmek için tabela mı verdiklerini anlamanızı sağlayacaktır.
 • Ürünlerin kullanımları ile ilgili detaylı bilgi alın. Ambalaj miktarları ve konsantre derecelerini öğrenin. Anlaşmanızı imzalamadan muadil ürünlerle kıyaslayın. İmzaladığınız anlaşmanın size sunulan fiyatlardan ürün almak zorunda bırakacağını unutmayın.
 • Eğitim organizasyonunu öğrenin. Eğitimin işletmeniz şartlarında verilmesini talep edin.
 • Ürünlerinizin sevkiyat şartlarını ve aralıklarını öğrenin. Bunu sözleşmenizle garanti altına alın. Sevkiyat gerçekleşmediğinde firmanın cezai şartını sözleşmede görün.
 • Size teslim edilecek olan tüm makine ve teçhizatın özelliklerini inceleyin. Ürün ve aparatları kıyaslayın.
 • Çalışma süresi boyunca denetimlerini, ek eğitimlerini ve işletmelerle ilgili aylık hizmet raporlarını inceleyin.
 • Ek eğitimleri sorun. Sektörün yapısı gereği elemanlarınız değiştiğinde eğitim desteği almanız gerekecektir.
 • Yurt içi ve yurt dışı partnerlerini sorgulayın. Bunları inceleyin.
 • Bayilik alacağınız firmanın reklam çalışmaları hakkında bilgi alın. Sonuç analizlerini inceleyin. Ortak çalışılan markaları inceleyin.
 • Firmanın müşteri takip sistemini inceleyin. Müşteri kayıtlarının tutulması kurumsal yapıda bir zorunluluktur. Müşteri şikayet sonuçları, müşteri memnuniyet analizleri gibi raporları isteyin ve nasıl yapıldığını sorun.
 • Bu maddelerin incelemek sizi yatırımınız konusunda doğru yönlendirecektir. Gerçekten iyi bir organizasyon içerisinde piyasa şartlarında kaliteli hizmet ve rekabetçi fiyatlarla var olmanızı sağlayacaktır. Bu şartlar gerçekleştiğinde iyi bir markanın bölgenizdeki tek uygulama merkezi olabilirsiniz. Başarılı ve kârlı bir yatırım yapmanızı dileriz.

Dry Car Care Bayilik Sistemi

Sektörün Öncüsü Lider Markanın Franchise’ı Olun

Dry Car Care standart hizmet anlayışı, kimyasal ürünlerinin performansındaki kalitesi ve çeşitliliği, kendini farklı kılan istasyon dekorasyonları, profesyonel işletme sistemleri, sektördeki yenilikleri, destek veren ekipleri ve kurumsal yapısıyla, müşteri memnuniyetine verdiği maksimum özen, Dry Car Care’in franchise almak ve bayii olmak için mükemmel bir adres olduğunu gösteren nedenlerden sadece birkaçıdır.

Dry Car Care Konsept Uygulama Noktası Tanıtımı

Amacımız başarılı franchiselarla büyümek, sürekli gelişen sektördeki gelişmelerin yakın takipçisi olup, ürün ve hizmetlerle ilgili beklentinin üstünde fayda sağlayacak şekilde taleplerini %100 yerine getirmektir.

Bu ilkelerle hizmet verdiğimiz sektörümüzde rakiplerinin de yol göstericisi olan Dry Car Care takip eden değil, takip edilen ve örnek alınan bir markadır. Sektör içerisindeki niş pazarlama anlayışı, dikkat çeken tasarım ve uygulamaları, kurumsal firma yapısıyla Dry Car Care yatırımcısının yüzünü güldüren ve her daim yüksek kazanç elde etmesini sağlayan sağlam temeller üzerine kurulmuş olan bir markadır.

Size özel hazırladığımız bayilik paketlerinden birini seçmeniz yeterli… Üstelik ürün alımlarında %35’lere varan iskonto oranlarına sahip olun!

Franchise olun kazanın! Bölgenizde ilk ve tek olmanın avantajını yaşayın!
İl Temsilciliği olmayan bölgelerde geçerlidir.

Aracın Bulunduğu Noktada Güvenli Temizleme

Yurtdışından getirilen sistem ile aracı bulunduğu noktada, kıpırdatmadan güvenli bir şekilde temizleyen Dry Car Care Konsept, sürücüleri araç başında bekleme zahmetinden kurtarmasının yanı sıra, özel temizleme solüsyonlarının içerisinde yer alan UV koruyucuları sayesinde, aracın güneş ışınlarından en az seviyede etkilenmesini sağlıyor, anti statik koruma sayesinde araç daha geç toz tutuyor, aracın boyası cilalanıp parlıyor. Dry Car Care’in sahip olduğu, araç yüzeyini koruma özelliği ile klasik yöntemle temizlenen araca oranla daha uzun süre temiz görünüyor. Bu sayede klasik yönteme kıyasla araç temizletme sayısı azalıyor.

Doğa Dostu Araç Yıkama Sistemi

Yapılan araştırmalar sonucunda evde yapılan araç yıkama işlemleri esnasında 50 ile 70 litre arası, oto yıkama istasyonlarında yapılan işlemlerde ise 70 – 100 litre arasında su tüketiliyor. Oysa Dry Car Care Konsept özel solüsyonları ile bir litre dahi su harcamadan aracın iç ve dış temizliğini ve korumasını sağlıyor.

Dry Car Care Franchising Yoluyla Büyüyecek

Doğa dostu, susuz araç temizleme sistemi ve aracın bulunduğu noktaya gelerek temizleme hizmeti sunmasıyla dikkatleri üzerine çeken Dry Car Care, başta Türkiye olmak üzere, tüm Dünya genelinde franchise vermektedir. Özellikle otoparklar, iş merkezleri, üniversiteler, alışveriş merkezleri, hastaneler, eğlence mekanları gibi araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda suya, elektriğe bağımlı olmadan, klasik araç yıkama şirketleri gibi, yüksek maliyetli kira bedeli ödenmesine gerek kalmadan, araçların temizlenmesine olanak sağlayan Dry Car Care kârlı yatırımıyla kazancı katlıyor.

Dry Car Care’in Avantajlı Bayilik Konseptlerinden Birini Seçin

İsim Hakkı, Bayilik, Franchise bedeli YOK, size özel hazırladığımız bayilik paketlerinden birini seçmeniz yeterli… Üstelik ürün alımlarında %35’lere varan iskonto oranlarına sahip olun… (İl Temsilciliği olmayan bölgelerde geçerlidir.)

Dry Car Care 2007 yılından beri sektöre yön veren çalışmalarıyla siz değerli yatırımcılarına en iyi hizmeti en kolay yoldan sunabileceğiniz minumum maliyetlerle yatırım yapabileceğiniz çok yönlü ve birbirinden farklı bayilik/franchise imkanları sunmaktadır.

Sizde hiç zaman kaybetmeden bu çok yönlü yatırım imkanlarından yararlanabilir ve kendi işinizin patronu olarak çalışmalarınıza başlayabilirisiniz.

Sektörün Öncüsü Lider Markanın Franchise’ı Olun

Kosgeb Girişimcilik Desteği

Dry Car Care yapmış olduğu özel anlaşmalar ile yatırmcılarına Kosgeb’ ten 60 bin TL değerinde hibe, 70 bin TL değerinde faizsiz kredi desteği sunmaktadır. Kosgeb’ in sunmuş olduğu geleneksel girişimcilik eğtimini tamamlayan yatırımcılarımız ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz danışmanlık hizmetimiz ile yatırım maliyetlerinin büyük bir kısmını geri almaktadır. Kobi destek paketinden yararlanmak için gerekli olan tüm iş planı Dry Car Care yatırımcılarına ücretsiz olarak sunulmaktadır.

KOSGEB Oto Yıkama Desteği Başvurusu için Gerekli Şartlar Nelerdir?

 • 22 saatlik eğitime katılmak ve bu eğitimden sertifikası alınması zorunludur.
 • Sertifika sahibinin son 3 yıl içinde bir işletme sahipliği veya ortaklığının olmaması gerekmektedir.
 • Uygulanması mümkün iş planı olması,,
 • İş Planı başvurusu yapılarak başvurudan onay alınmış olması zorunludur.
 • İşletmenin açık ve hazır halde olması,
 • Onaylanan harcamaların faturalandırılmış olarak KOSGEB’e gösterilmesi gerekmektedir.

Dry Car Care Franchise Modelleri

 • Dry Car Care İstasyon Temsilciliği
 • Dry Car Care İl Temsilciliği
 • Dry Car Care Ülke Temsilciliği

Dry Car Care İstasyon Temsilciliği

 • DRY CAR CARE Professional Carwash Systems “İstasyon Temsilciliği” DRY CAR CARE ‘in fark yaratan uygulamalarından biri olan nano teknolojik susuz araç temizliği hizmeti ve klasik sulu oto yıkama uygulamalarına dayanarak oluşturulmuştur.
 • Dry Car Care İstasyon Temsilciliği” sisteminde yatırımcılar oluşturdukları DRY CAR CARE sabit uygulama noktası konsepti ile istasyonlarına gelen araçları sulu veya susuz araç temizlik hizmeti verebildikleri gibi aynı zamanda bayilik paketinde temin edilen oto kuaför makine ekipmanları ve ürünleri sayesinde detaylı temizlik, pasta cila, boya koruma, seramik kaplama gibi uygulamaları da yaparak ekstra kazanç elde ederler.
 • Tüm bunlarla birlikte DRY CAR CARE ‘in fark yaratan uygulamalarından biri olan susuz araç temizliği hizmetini müşterilerinin ayağına kadar götürerek mobil oto yıkama sistemi ile çok yönlü kazanç elde etme şansına sahip olurlar. Yapılan franchise sözleşmesi ile mobil hizmet alanları koruma altına alınmış olur.

Dry Car Care Bayilik Avantajları

Profesyonel Araç Yıkama Konseptiyle Tanışın

Küresel Isınmanın ve Susuzluğun olumsuz etkilerinin dünyada olduğu kadar Türkiye’de de büyük bir problem olarak algılanmaya başladığı günümüzde DRY CAR CARE Nano Teknolojik ürünleri, Çevreci yaklaşımı ve Ekolojik yapısı ile yeni dünya düzeninde ülkemize çağı yakalatmak adına kurumsal olarak destek vermeyi amaçlamaktadır.

Susuz Araç Yıkama Konsepti; Avrupa Birliğine uyum sürecinde ruhsatları iptal edilmeye başlayan Klasik Oto Yıkama sistemlerine çağdaş bir alternatif olmasıyla dikkat çekicidir. Ayrıca markamız, mevcut klasik yıkamaların revizyonu ile sektörün hareket ve hedef kitleye ulaşma kabiliyetini maksimize etme adına çalışmalarını sürdürmekte, bünyesine katılacak yeni iş ortakları ile güçlü bir Franchise ağı kurarak bu hizmeti Türkiye genelinde ve komşu ülkelerde bir standart haline getirmeyi hedeflemektedir.

Yakın gelecekte oto temizliği ve bakım sektöründe tek geçerli meslek olacağına inandığımız Susuz & Gezici Araç temizliği konsepti ülkemizde henüz çok yeni olduğu için önü çok açıktır. Hizmeti anında kazanca çeviren ve hizmet verilirken ayni anda reklamını da yapabilen dünya üzerindeki nadir işlerden birdir.

Siz de vakit kaybetmeden bize başvurabilir bölgenizde DRY CAR CARE Konsept Bayisi olarak ilk olmanın avantajlarını kazanca çevirebilirsiniz.

Düşük Yatırım Maliyeti

Birçok sektörle karşılaştırdığımızda DRY CAR CARE yatırımcısına sağlamış olduğu avantajlar sayesinde minimum yatırım maliyeti ile yüksek kazançlar elde edebileceğiniz bir yatırıma sahip olmanızı sağlamaktadır. Yatırımcısından franchise yada isim hakkı gibi rakamlar talep etmeden bayii olabilme şansı sağlayan DRY CAR CARE sadece uygulamalarda kullanılan ürünlere, ekipmanlara, makinelere ve sağlanan hizmetlere yönelik bir ödeme talep etmektedir. Bu sayede sektördeki franchise alabileceğiniz diğer markalara karşı yatırım maliyetleri konusunda çok daha avantajlı imkanlar sunmaktadır.
Keyifle Kazanç Elde Edebileceğiniz Kampanyalar

DRY CAR CARE, yatırımcısına her daim yüksek kazanç sağlatacak ar-ge ve yatırım çalışmaları gerçekleştirmektedir. Geniş araç filolarına sahip kurumsal firmalar ve markalarla yapılan anlaşmalar sayesinde bayiliğiniz nerede olursa olsun genel merkez tarafından yönlendirilen bireysel ve kurumsal hizmetler sayesinde kazancınız hep yüksek olacaktır. Dönemsel olarak değişen kampanyalı fiyatlar, uygulamalar ve organizasyonlarla işletmeniz gözde noktalardan biri haline gelecektir.

Profesyonel Uygulama Merkezleri

Uygulama noktalarımız farkımızı yansıtır.

DRY CAR CARE Professional Carwash Systems kurumsal, profesyonel ve görselliğe önem veren konsept noktalar oluşturarak yatırımcısının diğer firmalara karşı ön plana çıkmasını sağlar.

DRY CAR CARE Frachise Sisteminin Avantajları Nelerdir ?

Dry Car Care tescilli markasının ve yaratmış olduğu yenilikçi hizmetlerin sahibi EMR Mobil Araç Temizlik Hizmetleri San. ve Dış Tiç. Ltd. Şti. tarafından sağlanan destekler ve bayii / franchiseların sahip olduğu avantajlar.

 • Türkiye ‘de 2007 yılından beri faaliyette olan DRY CAR CARE, Nano Teknolojik Susuz Araç Temizliği Sistemi’ni
 • Türkiye’ ye kazandırmış olan öncü ve lider markadır.
 • Türkiye ‘de 2007 yılından beri başarı ve kalite ile tamamlanan marka değeri.
 • Türkiye ‘de Nano Teknolojik Susuz Araç Temizliği sektörünün kurucusu ve lideri olan marka bilinirliğine sahip olmak.
 • Mevcut ve yeni ürünler üzerinde Amerika’daki merkezde yapılan araştırma ve geliştirme ile sürekli yenilenen ileri Amerikan teknolojisi.
 • Oto koruma, detaylı işlemler ve aksesuar uygulamaları alanlarında geniş ürün yelpazesi.
 • Tüm koruma ve geliştirme sistemleri için özel olarak tasarlanarak üretilmiş uygulama yöntemleri ve teçhizatı.
 • DRY CAR CARE ‘in kendi özel formülleriyle üretilen ve yalnızca DRY CAR CARE ‘in bayilerinin kullanımına verilen en kaliteli ve en profesyonel ürünleri.
 • Verimli ve düzenli çalışan, profesyonel görünümlü bir istasyon kurulması için yer seçimi danışmanlığı, yerleşim planı ve dekorasyon rehberliği.
 • Personel seçiminde danışmanlık ve destek.
 • Bayinin hem yöneticilerinin hem de teknik ve satış elemanlarının genel merkezde ve pilot istasyonda kapsamlı eğitimi.
 • Sadece DRY CAR CARE bayilerinin kullanımına sunulan otomasyonlu “İşletme Takip Programı”.
 • Teknik uygulama, kalite ve pazarlama konularında sürekli denetim ve yardım programı.
 • Pazarlama stratejisi ve uygulamaları desteği.
 • Yerel ihtiyaçlara kolayca uyarlanabilen broşür, poster, gazete ve dergi grafik çalışmaları gibi reklam malzemeleri, tüm bayilerin katılımıyla en aza indirgenmiş reklam maliyetleri.
 • Memnun ayrılan müşterilerin sağlayacakları daha başka birçok avantaj…

Dry Car Care Professional Carwash Systems Bayilere Verilen Destekler ve Hizmetler

Sektörün Öncüsü Lider Markanın Franchise’ı Olun

2007 yılından bu yana hizmet verdiğimiz car care sektöründe elde etmiş olduğumuz bilgi ve tecrübelerle oluşturduğumuz pazarlama aktivitelerini yerel ve ulusal yayın yapan dergi, gazete ve TV reklamlarıyla tüketici nezdinde bilinç yaratmakta vermiş olduğumuz hizmetler ve yaratmış olduğumuz yenilikleri duyurmaktayız. Oluşturmuş olduğumuz pazarlama politikalarıyla franchise’ larımıza destek vermekte bu reklam faaliyetleriyle kazançlarını arttırmayı hedeflemekteyiz. Pazarlama ve reklam çalışmaları yerel ve ulusal olmak üzere 2’ye ayrılmıştır.

Yerel Pazarlama

Her uygulama istasyonu kendi servis bölgesi içerisindeki potansiyel müşteri portföyüne açılış, uygulamalar, promosyonlar gibi çalışmalarını tanıtmak ve duyurmak için kendilerine verilmekte olan broşür, kartvizit ve magnet dağıtımı çalışmalarında bulunurlar. Tüm tutundurma çalışmalarında kullanılan promosyon malzemelerinin tasarım ve tedariği genel merkez tarafından gerçekleştirilir.

Yerel pazarlama olarak adlandırılan bu yöntemde broşür, kartvizit, magnet dağıtımı, yüz yüze sıcak pazarlama, tele marketing (önceden satış), sms gönderimi ve call back (müşteri memnuniyet ölçümü) promosyon tanıtım uygulamaları gibi pazarlama yöntemleri kullanılır. Genel merkez bu çalışmalarda bayilere destek sağlamaktadır.

Ulusal Pazarlama

Ulusal pazarlama çalışmalarında ise; dükkan reklam fonu ve sponsor gelirleri ile oluşturulan bütçeden kitlesel pazarlama yapılır. Bu faaliyetlerde radyo, televizyon, billboard, gazeteler, internet, sosyal medya gibi her türlü iletişim aracı kullanılmaktadır. Bu çalışmalar tüm bayileri kapsayıcı olduğu için bayilerimizin iletişim bilgilerine de yer verilmektedir. Ulusal pazarlama faaliyetleri kapsamında gerçekleştirilen kampanyalar bayilerimiz tarafından uygulanmakta ve bu uygulamalar için ürün desteği genel merkez tarafından sağlanmaktadır.

Halkla İlişkiler

DRY CAR CARE profesyonel olarak Halkla İlişkiler desteği almaktadır. DRY CAR CARE’ in tüm yazılı ve görsel basın ile olan ilişkilerini düzenlenmekte, röportajlar, basın bültenleri, gazete, dergi ve tv reklamları organize edilmekte, sosyal sorumluluk projeleri hazırlanmaktadır.

Sosyal Medya ve Sponsorluk Kampanyaları

Tüm bunlarla birlikte sosyal medyada aktif çalışmalar gerçekleştirilerek reklam ve tanıtım çalışmaları yapılmaktadır. Dönemsel olarak belirlenen özel uygulama paketleri ile sposorlu reklam çalışmaları aktif bir şekilde yapılmakta olup kampanyalardan yaralanmak isteyen müşterilemiz en yakın uygulama merkezimize yönlendirilerek yatırımcılarımızında yüksek kazanç elde etmelerini sağlamaktayız. Farklı dönemlerde birçok kurumsal firma ile sponsorluk çalışmaları düzenlemektedir. Bu çalışmalarda firmalara yada markalara sağlanan özel indirim veya uygulamalarla işletmelerimizin her daim yoğun ve yüksek kazanç elde etmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca bu çalışmalar tüm bayilerin ortak katılımları ile gerçekleştirilmektedir.

Google ile Kurumsal Anlaşma

DRY CAR CARE | Google ile kurumsal olarak yapmış olduğu iş birliği sayesinde tüm yatırımcılarına bayiliklerinin başladığı andan itibaren ücretsiz ve sınır olmak üzere Google Adwords reklamları vermektedir.

Google Adwords Reklamları

Bu reklamlar bayinin bulunduğu lokasyona göre özel olarak eklenen key word ler sayesinde yapılan internet aramalarında müşterilerin direkt olarak kendilerine ulaşmasını sağlamaktadır. Bu key word’lere örnekler şu şekildedir.

Bayinin hizmet verdiği lokasyon: İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ Google Adwords’ e eklenecek key word’ler:

 • dry car care beylikdüzü
 • beylikdüzü oto yıkama
 • oto yıkama beylikdüzü
 • beylikdüzü oto kuaför
 • oto kuaför beylikdüzü
 • detaylı temizlik beylikdüzü
 • pasta cila beylikdüzü
 • seramik kaplama beylikdüzü
 • cam filmi beylikdüzü
 • beylikdüzü’ndeki oto yıkamalar
 • beylikdüzü’ndeki oto kuaförler

İşletme Takip Programı (CRM)

DRY CAR CARE Professional Carwash Systems’ ın satış, pazarlama, stok ve tahsilat ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmış olan özel bir CRM programı bulunmaktadır. Bu program “İşletme Takip Programı” olarak isimlendirilir. İşletme Takip Programı DRY CAR CARE işletmelerine özeldir ve sadece yetkili bayilerin kullanımına sunulur.

Bu program sayesinde işletmeye gelen her araç tabletle karşılanır, araç ve müşteri bilgileri pc ortamında kayıt altına alınır. Bir nüshası müşteride diğer nüshası işletmede kalmak suretiyle termal yazıcıdan barkodlu 2 fiş çıktısı alınır. Artık fiş çıktısında yer alan borkodta araç, müşteri ve verilecek olan hizmet ile ilgili bilgiler kayıt altına alınmıştır. İşletme takip programında yer alan sms modülü sayesinde aracın işlemi bittiğinde müşteriden alınan cep telefonu numarasına işlemin tamamlandığını bildiren otomatik bir sms gönderimi sağlanmaktadır. Bu sayede müşterimiz kendisine verilen fişi kasadaki yetkilimize vererek aracını teslim alabilir. Programda yer alan tahsilat modülü yardımı ile fiş üzerindeki barkod okutulur bu sayede pc ekranında araç, müşteri ve verilen hizmetlere yönelik detaylar belirir. Ekranda beliren ve manuel olarak değiştirilemeyecek olan tahsil edilmesi gereken tutar kredi kartı yada nakit seçeneklerinden biri seçilerek işlem tamamlanır.

Tahsilatı gerçekleşen yada gerçekleşmeyen tüm işlemler birçok raporlama seçeneği sayesinde istenilen tarih aralıkları girilerek her daim kontrol edilebilir. Borkodlu çalışma sistemi sayesinde aynı zamanda işletmede satışı gerçekleştirilen çeşitli aksesuarların da stok takibi ve satışı gibi çalışmalarda gerçekleştirilir.

Call Center Desteği

Nano Teknolojik Susuz Araç Temizliği’nin öncü markası olarak sektörde bir olarak başlattığımız müşterilerimizin ve toplu olarak şirketlerin araçlarına uygulatmak istediği her türlü hizmet için bilgi ve randevu almalarını sağlayan bir call center desteği veriyoruz.

Ayrıca günden güne büyüyen DRY CAR CARE ailemize katılmak için bayilik sistemimiz ile ilgili çağrı merkezimizden bilgi ve destek alabilirsiniz.

Kosgeb Girişimcilik Desteği

Dry Car Care yapmış olduğu özel anlaşmalar ile yatırmcılarına Kosgeb’ ten 60 bin TL değerinde hibe, 70 bin TL değerinde faizsiz kredi desteği sunmaktadır. Kosgeb’ in sunmuş olduğu geleneksel girişimcilik eğtimini tamamlayan yatırımcılarımız ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz danışmanlık hizmetimiz ile yatırım maliyetlerinin büyük bir kısmını geri almaktadır. Kobi destek paketinden yararlanmak için gerekli olan tüm iş planı Dry Car Care yatırımcılarına ücretsiz olarak sunulmaktadır.

KOSGEB Oto Yıkama Desteği Başvurusu için Gerekli Şartlar Nelerdir?

 • 22 saatlik eğitime katılmak ve bu eğitimden sertifikası alınması zorunludur.
 • Sertifika sahibinin son 3 yıl içinde bir işletme sahipliği veya ortaklığının olmaması gerekmektedir.
 • Uygulanması mümkün iş planı olması,
 • İş Planı başvurusu yapılarak başvurudan onay alınmış olması zorunludur.
 • İşletmenin açık ve hazır halde olması,
 • Onaylanan harcamaların faturalandırılmış olarak KOSGEB’e gösterilmesi gerekmektedir.

Eğitimlerin Devamlılığı

Bayii açılışlarında verilen kapsamlı eğitimlerin yanı sıra DRY CAR CARE arge çalışmaları doğrultusunda teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmekte ve buna bağlı olarakta ürün, hizmet ve uygulamalarda yenilikler yaratmaktadır. Her yeni ürün ve uygulamanın tanıtım ve eğitim çalışmaları da bayilere verilen eğitimlerle gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte bayii kontrol ve denetimleri sıklıkla gerçekleştirildiği gibi eksik görülen hususlarda titizlikle giderilmektedir.

Ürün ve Lojistik Desteği

DRY CAR CARE uygulama istasyonlarında otomobillerin iç ve dış yüzeyi bakım koruma temizlik sitemleri ve aksesuar uygulamaları dışında bir uygulama yapılmaz. Kullanılan tüm yüksek kalitedeki profesyonel kimyasallar ABD ile yapılmış olan master distribütörlük anlaşması ile ABD’ den ithal edilmektedir. Yeni bayii açılışlarında tüm ürün, makine ve ekipmanların kurulum ve lojistiği genel merkez tarafından gerçekleştirilmektedir. Bayilerimizin her türlü ürün ve ekipman ihtiyacı kalite standardımız gereği tek merkezden yönetilmekte, tedariği ve gönderimi sağlanmaktadır.

https://www.drycarcare.com.tr/Dosyalar/trTR/dry-car-care-istasyon-temsilciligi-2020.pdf

https://www.drycarcare.com.tr/basvuru-formu

0850 346 9 379

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu