Bayilik Veren Firmalar

Domino’s Pizza Franchise 2016

DOMINO’S PİZZA

Dört yıl vade yapıyor

Domino’s Pizza Genel Müdürü Aslan Saranga, “Firma olarak hedefimiz Doğu Anadolu’da il, Anadolu’nun diğer bölgelerinde ise ilçe bazlı büyümek. Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da 25 şubemiz var. Teşvik paketlerimizle franchise bularak 40 şubeye ulaşma hedefindeyiz. Bir şubenin anahtar teslim açılış maliyeti ortalama olarak 550 bin TL+KDV. Teşvik paketlerimizde, standart yatırım maliyeti üzerinden indirim uyguluyor ve uzun vadeli (dört seneye kadar) ödeme planı seçeneği sunuyoruz” diyor.

Domino’s Pizza

Domino’s Pizza’nın İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere Türkiye genelinde 65 ile yayılmış 445 şubesi var. Bunların 300’ü franchising sistemiyle açılmış. Şirket yılsonuna kadar şube sayısını 475’e çıkarmayı hedefliyor. Markanın franchise giriş bedeli 50 bin dolar. Tüm masraflar dahil anahtar teslimi bir şubenin maliyeti ise 550 bin TL+KDV. Sürekli franchise ödemesi ise yüzde 12.

“Türkiye’de sağlıklı ve hızlı büyüme hedefimizi franchising sistemimizin avantajlarıyla gerçekleştiriyoruz” diyen Saranga sözlerini şöyle sürdürüyor: “Domino’s Pizza Franchise Sistemi’ne girmek için yapılan başvurular değerlendirmeye alınıp uygun lokasyonlar için adaylar ile ön görüşme yapılır. Franchise adayları ile yapılan ön görüşmeler sonrası hem finansal hem operasyonel olarak işi başaracağına inandığımız adaylar üç aylık pratik ve teorik eğitime alınır. Bu eğitimi başarı ile tamamlayıp sisteme katılan tüm franchise’lar ile periyodik olarak operasyon kalitesi takip edilir ve gerekli durumlarda destek verilir. Domino’s Pizza büyüme yol planı, franchiseelerimize bir restoran işletmesi üzerine değil bir gönderim alanı taahhüdü üzerinedir. 10 yıl boyunca bölgeye servis verme hakkı franchise’a aittir.”

Telefon: 0212 280 96 36

E-posta: isgelistirme@dominospizza.com.tr

Web: dominos.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu