Bayilik Veren Firmalar

Diyet Yemek Servisi Formena Bayilikler Verecek

Formena ile kendi işinizi kurmak istemezmisiniz?

Türk halkı yemeği çok sever. Zaten en güzel yemeklerde Türk mutfağından çıkmaktadır. Yemek kültürümüzün bu denli geniş olması ve sevilmesi de beraberinde sağlıklı beslenme de önemli sorunlar ile karşılaşılmasına yol açar çünkü kontrolsüz yeme alışkanlığı sağlığımızda da önemli rahatsızlıkların başını çeker. Son zamanlarda bilinçli bir toplum öne çıkmaya başlamıştır. Spor ve sağlıklı beslenmeye önem göztermeye çalışan toplumumuzda da diyet yemekleri sektöründe önemli bir iş fırsatı ortaya çıkmıştır. Girişimcilerin de ilgisini çeken bu sektörde Formena diyet yemek servisi bayilikler ile iş kurmak isteyenlere önemli bir fırsat sunmuştur.

formena

Formena sağlıklı ve doğal kilo vermenin kolay yoludur. Sağlıklı kilo vermek istiyor, kilo verip her seferinde geri alıyorsanız, yoğun iş temposu yüzünden diyet yapmaya zaman ayıramıyorsanız, her gün diyetinize uygun ne yiyeceğinizi bilmiyor, ya da sağlıksız beslenmek zorunda kalıyorsanız Formena bu ihtiyaçlarınızı karşılar. Çağımızın problemi olan Obezitedeki artış düşünülürse ülkemizde yeni gelişmekte olan ve gelecek vadeden bir iş koludur.

Formena, yoğun iş temposundan diyet yapmaya zaman ayıramayanlara yada sağlıklı beslenmeye fırsat bulamayanlara uzman diyetisyen kontrolünde hazırlanmış ve hiçbir katkı maddesi içermeyen yemekleri, günlük olarak adreslerine kadar teslim eden bir diyet yemek şirketidir.

Sağlıklı koşullarda, uzman bir ekiple, diyetisyenlerin belirlediği menüleri hiç bir katkı maddesi kullanmadan tamamen doğal olarak hazırlar.


Formena her gün tüketeceğiniz menüleri mikrodalga fırında ısıya dayanıklı, FDA onaylı poliproplen kaplarla, hava, koku gibi dış etmenlerden soyutlayarak paketleyerek, müşterilerinin kapılarına kadar getirir.

İstemeleri halinde, yemekleri ısıtabilmeleri için ücretsiz mikro dalga fırın hizmeti de verir.

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri

Firma ilk 4 firmadan girişte isim hakkı talep etmemekte, sadece aylık 1.500 TL hizmet bedeli almakta,başka bedel talep etmeyeceğini tahüt etmektedir. Diyetisyen hizmeti, sistem desteği, web sitesi, menüler, yemek reçeteleri, kuruluş ve sonrasında danışmanlık ve destek hizmetleri, malzeme ve ekipman yönlendirmesi gibi birçok işlem hizmeti vermekte bunlar içinse ek ücret talep etmemektedir. Yaklaşık 40.000 liralık bir yatırımla işletme devreye alınabilir. firma ayrıca il koruması da garanti etmektedir.

Franchise Bayi Yetkilisi: Necati ERCAN
Telefon numaraları: 0850 304 29 69
Mail adresi: bilgi@formena.com
Web sitesi: www.formena.com
Formena Adres Bilgileri: Kızılırmak mah. Ufuk üni. cad. 24/2 Çukurambar / Ankara


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu