Bayilik Veren Firmalar

Demlik Mobil Çay Konseptiyle Bayilik Veriyor

DEMLİK Mobil çay konsepti

Çay Demlikten içilir‘ sloganıyla demleme bardak çay ve Türk kahvesi üzerine geleneksel bir konsept olan Demlik, ev limonatası, Susurluk ayranı, salep, boza gibi lezzetleri de çatısı altında toplayarak menüsünü çeşitlendirdi.

demlik bayilik

Demlik’lerin içinde, klima, buz makinesi, bulaşık makinesi, kahve makinesi, titanyum çay kazanı, tost makinesi, soğutucu dolap, katı meyve sıkacağı, mikro dalga fırın, adisyon takip sistemi, kamera sistemi bulunuyor. Ayrıca konsept taşınabiliyor. Altı aylık bir firma olan Demlik’in dört adet kiosk şubesi bulunuyor. Demlik Kurucu Ortağı Erman Ademoğlu, toplam yatırım maliyetinin franchise giriş bedeli dahil 90 bin TL olduğunu söylüyor. Bu fiyata Demlik’in içindeki tüm makine, zücaciye hatta personelin giyeceği sezonluk kıyafetler dahil. Royalty alınmıyor. Kâr marjının ortalama yüzde 30 civarında olduğunu söyleyen Ademoğlu, franchise için hedeflenen aylık cironun ise 20-30 bin TL arasında olduğunu vurguluyor.

2013 yılının son çeyreğinde kurulan ve Naska Gıda tarafından işletilen Demlik “in hedefi 2019 yılında 100 noktaya ulaşmak. Bunlardan İffumm yurtdışında olacağını söyleyen Naska Gıda Yönetim Kurulu Başkam Mustafa Namlı öncelikli lokasyonlarının Almanya’da Berlin, Numberg, Köln ve Stuttgart şehirleri olduğunu belirtiyor. Namlı. Demlik markası hakkında ise şunları söylüyor.

“Yurtdışı hedeflerimiz kapsamında Turquality Destek Programın’daki başvurumuzu tamamladık. Bunun sonucunda alacağmız destek ile öncelikli olarak kendi mağazalarımızı açarak büyümeyi planlıyoruz. Fakat global arenada o bölgeyi bizlerden daha iyi tanıyan bir girişimci ile yollarımız kesişirse master franchising sistemiyle ilerlemeyi düşünüyoruz. Demlik markasının şu andaki franhising şube sayısı 42. 2018 yılının ilk üç ayında sözleşmesini imzalayarak inşaatına başlanırken 111 şubesi daha bulunuyor. Buna ek olarak 12 ilde 25 şube açmayı hedefleyen firma, Ankara, İstanbul İzmir, Balıkesir, Lüleburgaz’a öncelik veriyor. Namlı, 2018 sonunda 19 milyon TL’lik bir ciro hedeflediklerini söylerken, bu rakamın üzerinden de çıkmak istediklerini belirtiyor.

Kent meydanları, otobüs terminalleri, vapur iskeleleri, havalimanları, AVM’ler, stadyumlar, fuar alanlarının bu konsept için uygun olduğunu belirten Ademoğlu, “Konseptimizi Arap ülkelerine, Türki Cumhuriyetler ve Avrupa’ya taşımayı hedefliyoruz” diyor. Demlik mobil çay konseptiyle bayilik veren firmalar arasında yerini alıyor.

Franchising şartları

■ Bayilik fiyatları: Firmanın franchising bedeli 50 bin TL. Yatırımcılar için aylık royalty rakamı 2 bin 500 TL+KDV. Ciro üzerinden bir fiyatlandırma yapılmıyor.

■ Verilen destekler: Firma, her türlü danışmanlık, reklam, rersonel ve işletmecilik alanlarında destek veriyor.

Telefonlar.
+90 212 215 25 95
+90 212 215 25 96
+90 212 215 25 97

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu