Bayilik Veren Firmalar

Decodiva franchiselere anahtar teslim projeler gerçekleştirmektedir

Uygulama süresini düşür,

Yatırımın geri dönüş süresini kısalt!

Franchise markalarının bayileşme sürecinde gerçekleştirdiği anahtar teslim projelerle başarısını kanıtlayan Decodiva, franchiselere 12 ay vadeli, anahtar teslim olarak projeler gerçekleştirmektedir. Teslim süresi ise 45–60 gün arasında değişkenlik göstermektedir. Decodiva, yatırıma katma değer kazandıracak çözümlerle, yatırımın geri dönüş sürecini kısaltan, malzeme ve işçilik hatalarına karşı anında müdahale eden marka ayrıca oluşabilecek her soruna karşı 2 yıl garanti vermektedir. Özellikle zincir cafe, restoran ve mağazacılık alanında tüm tasarımlar, kalite, şıklık ve rahatlıklarıyla yaşam alanına uyumlu olarak dizayn edilmektedir.

Decodiva

‘’Tasarım Türkiye için çok yeni bir kavram… ‘’

Tasarım dünyasına getirdiği sınırsız hayal gücü ve yenilikçi yaklaşım ile bugün sadece hastane, otel lobileri, hukuk büroları, gece kulüpleri gibi ticari projeler gerçekleştiren Decodiva, tamamı anahtar teslim projeler gerçekleştirmektedir.


Bugün artık yaşamın her alanında tasarım var diyen Hakan Karabulut sözlerine şöyle devam ediyor; ‘”Geçmişte sadece mobilya anlamında dekorasyon vardı, bugün ise yaşamın her alanında, her yerinde tasarım var. Tasarımın girdiği her yerde bir farkındalık, bununla birlikte kalite standartı ortaya çıkmaktadır. Yaptığımız işle aslında hayatı renklendiriyoruz. Bir mekanı sıfırdan alıp, konsept geliştirip, huzurlu ve sağlıklı bir hayatı sizlere sunuyoruz. ‘’

Decodiva, kullandığı  kalteli  malzemeler  ile yenilikçi ve hayal gücünün sınırlarını zorlayan çalışmaların da çıkış noktasını oluşturmaktadır.

Detaylı Bilgi için:  Pınar ERDAĞ – perdag@medyafors.com  / 543 762 19 00


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu