Bayilik Veren Firmalar

Dagi Giyim Mağazaları Franchise Bedeli Almıyor

Türkiye’de 92 adet şubesi bulunan Dagi, 5 yıl içerisinde mağaza sayısını 150’ye ulaştırmayı planlıyor. 2014 yılında bekledikleri satış rakamına ulaşan marka, 2015 yılında büyümesini sürdürmeyi planlıyor. Dagi Genel Müdürü Şeniz Katgı “Türkiye’de mevcut şube sayımız toplamda 92 adet. Bunların dağılımına bakarsak; 46’sı kendi mağazamız, 46’sı da bayii. Bu 92 mağazanın dışında YKM, Boyner, Özdilek gibi büyük zincir mağazalarda da markamızı konumlandırıyoruz.

dagi

Konsept mağazalar, bayiler, internet mağazası, corner shop’lar ve diğer seçkin butik mağazalardan oluşan yaygın satış noktalarıyla kolayca ulaşılabilir bir marka olma özelliğimiz ve kalite politikamızla kendimize güvenen adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. 5 yıl sonrası için, mağaza sayımızı 150’ye tamamlamayı hedefliyoruz. Cirosu en yüksek üç mağazamız Bursa, İstanbul ve Ankara’da bulunuyor” diye konuştu.


Şu anda 38 franchise mağazası bulunduğuna dikkat çeken Katgı, 2015 yılında bu rakamı 50’ye çıkartmak istediklerini belirtti.

Franchise bedeli almıyoruz

Şu anda 38 franchise mağazalarının bulunduğunu dile getiren Katgı, şöyle devam etti: “Franchise giriş bedelimiz bulunmuyor.


Mağaza dekorasyonu Dagi konseptine uygun olarak franchise marka tarafından yaptırılıyor, mağaza lokasyonuna göre konfeksiyon ve çamaşır gruplarında konsinye ürün veriliyor. Franchise verilecek mağazanın lokasyonu yapacağımız fizibilite değerlendirmesi sonucu tarafımızdan onaylanması ve açılacak lokasyonun minimum 60 m2 olması gerekiyor. Yatırım bedeli AVM içerisinde metrekare 600 – 800 dolar aralığındadır.”

İletişim Bilgileri

Dagi Giyim San. ve Tic. A.Ş.
Adres : Birahane Sok. Koç Plaza No: 3/1 Bomonti – Şişli / İstanbul
Telefon : (0212) 240 40 65
Faks : (0212) 233 30 28
E-Posta : dagi@dagi.com.tr


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu