Bayilik Veren Firmalar

Çay Durağı Bayilik Koşulları

ÇAY DURAĞI
Çay bardaği şeklinde kafe

cay duragiİzmit merkezli Çay Durağı, pazarın en yeni markalarından. Şubat 2014’te kurulmuş firmanın şimdi dört şubesi var. Bunların hepsi franchising sistemiyle açılmış. Firma yeni şubelerini franchising sistemiyle açacak. Bunun için Türkiye genelinden gelecek tüm franchise talepleri değerlendiriliyor ancak yeni şubeler açılırken Marmara Bölgesi’ne öncelik verilecek. Bir Çay Durağı açmanın toplam maliyeti 20 bin TL+KDV. Bu rakama franchise bedeli ve ekipman maliyetleri de dahil.

Çay Durağı’nın klasik çay bardağı oldukça dikkat çekiyor. Şirket bünyesinde geliştirilen bu konsepte birçok ulusal markadan işbirliği talepleri aldıklarını belirten firmanın sahibi Ergün Yurt-tav, “Şu sıralar ünlü bir çay üreticisiyle görüşüyoruz. Onların ticari işbirliği tekliflerini değerlendiriyoruz. Bize uygun bir büyüme planı ortaya çıkarabilirsek ulusal pazarda işbirliği yapabiliriz” diyor.

Çay Durağı’nm iç ve dış mekan olmak üzere iki konsepti var. Dış mekan bardağı 320 cm yüksekliğinde 200 cm genişliğinde.

Çay tabağı görünümünde gölgeliğe sahip. Ön sunum penceresi, kapısı, iç tezgah ve evye takımı var; içi mobilyalı. Işıklandırma ve su tesisatı donanımı bulunuyor. İçinde isteğe bağlı 2-3 demlikli elektrikli gazlı çay ocağı var. Yerin uygunluğuna göre küp şeker görünümünde tabure ve masa isteğe bağlı olarak veriliyor. Toplam iki metrekarelik bir yer kaplıyor.

Yurttav, Çay Durağı’nm bu özellikleri sayesinde pratik bir şekilde kullanıma hazır hale getirildiğini söylüyor.

Telefon: 0532 171 05 99

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu