Bayilik Veren Firmalar

Çakmaktaş Cafe ve Restaurant Bayilik Veriyor

Adını yediden yetmişe herkesin bildiği ve hayatının bir döneminde keyifle izlediği çizgi film
Taş Devri’nden alan Çakmaktaş Cafe&Restaurant franchising sitemine girdiği tarihten itibaren, Türkiye’nin çeşitli illerinde açtığı şubeleriyle her geçen gün sektördeki farklılığını ortaya koymaktadır.

cakmaktas

Bir sene içinde Türkiye’nin çeşitli illerinde on şubeye ulaşmış olup, farklı konsepti ve menüsü ile he geçen gün yeni iş ortaklarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Yeni nesil kahve kültürüne alternatif olarak geliştirilen konseptin, mutfağı da barı kadar iddialıdır. Dünya mutfağından derlenen yemek ve kahve menüleri oldukça özenle hazırlanmış olup dikkat çekici sunumları ile beğeni kazanmaktadır.

Çakmaktaş Cafe&Restaurant lokasyon seçiminden başlayarak gerek operasyon ve personel eğitim desteği, gerek inşaat teknik ekibi, gerekse kaliteli ve marka değeri yüksek tedarikçilerle yaptığı anlaşmalarla sizi ilk günden itibaren karlı bir alış verişe çağırmaktadır.

Çakmaktaş Cafe İletişim

İş ortaklığını profesyonel bir ekiple karlı bir yatırıma dönüştürebilmek için Başvuru iletişimimiz : info@cakmaktas.com.tr ya da 0533 123 28 56

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu