Bayilik Veren Firmalar

Cafe London Bayilik Şartları

London Cafe Franchise Şartları

2006 yılından beri müşterilerine, eşsiz lezzetlerini farklılık yaratan hizmet anlayışı ile sunan Cafe London, yenilenen mimari konsepti ile franchise sistemini, siz değerli yatırımcı ve girişimcilere sunuyor. Cafe London franchise sistemi, diğer franchise sistemlerinden farklı bir sistem olup, yatırımcı ve marka arasında bir kazan kazan ilişkisi üzerine kuruludur.

Cafe London, franchise sisteminin, sağlıklı yürümesini sağlamak için iyi bir iş geliştirmenin, planlamanın,finans yönetiminin, üretim ve lojistik sisteminin ve mükemmel seviyede koordinasyonunu sağlayacak yönetim yapısının bir gereklilik olduğunu biliyor. Bu bilinçle, sağlıklı bir franchise sistemini yönetmek için, destek danışmanlıkları alıyor ve yatırımcılarına da bu ayrıcalıktan faydalanma şansı sunuyor.

Sizlerde Cafe London franchise sistemi içerisinde yer alarak bu yatırım fırsatını değerlendirmek isterseniz, franchise başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.

LondonCafe, bayilerine, kanıtlanmış bir iş modeli, kapsamlı eğitim ve işletme yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmak için devam eden destek sunacak; dolayısıyla masaya getirmeniz gereken şey doğru tutum ve yetenek olacaktır.Her bayimizin, “marka için büyükelçi” olduğu gerçeği ile her noktayı aynı özen ile destekliyoruz. Bizim, LondonCafe markasını riske edecek aynı zaman da bize inanan birinin sermayesini riske edecek bir özgürlüğümüz yok! Eğer siz de  kazanmaya hazırsanız, karşılaşacağınız en doğru markayız. Marka karmaşasında yanlış yönlenmek, umduğunuz sonuçları size vermeyebilir, unutmayın ki ; “ doğru başlamazsanız, doğru bitiremezsiniz.

londoncafe

Sistemimiz Hakkında

London Cafe, franchising operasyonu olarak kurulmuştur. Açılmış şubelerin tamamı franchise’lara ait olup, açılacak şubelerde franchise olacaktır. Sistemimiz devredilebilir olma özelliği taşır. Bilgi ve reçetelerin, eğitim ve denetim ile yatırımcıya esit oranda aktarılabilir olmasını kapsar. Yatırımcı adaylarımız, sisteme dahil olurken, endüstride daha önce tecrübeli olmak gibi herhangi bir gerekliliğe ihtiyaç duymaz.

Konseptimiz Hakkında

Bulunduğumuz şehrin seçkin ve popüler caddelerini veya alışveriş merkezlerinin itibarlı noktalarını tercih ediyoruz. Sıcak, samimi ve sık çizgiler ile misafirlerimizi özel hissettirecek işletmeler yapıyoruz. Modern ve yenilikçi çizgilerimiz markanın ruhunu yansıtırken, her yas gurubundaki misafirlerin konforunu planlıyoruz.

Hizmet veren saygıdeğer ekibimiz için ise; en iyi hizmeti sunabilecekleri alanlar yaratıyoruz. Çizgimizi standart uygularken, bir takım küçük değişiklikler gerçekleştirebiliyoruz. Bulunduğumuz bölgenin iklim ve tüketici davranışlarını göz ederek, şıklığımızı ihtiyaç ve lokal değerlerle uyarlıyoruz.

Konseptimizi “ulaşılabilir lüks” olarak tanımlıyoruz.

Ürünlerimiz ve Servis Tipi

A la Carte servis sistemini uyguluyoruz. Pandemi süresince başlayan ve devam edecek olan, al-götür ve paket servis sistemimiz başlamıştır. Menümüz, günün her saatine uygun ve yoğun gün boyunca enerji sağlayacak lezzetli ürünlerle doludur. Harika kokan kahveler sunmak için, en iyi Arabica kahve çekirdeklerine ulaşıyoruz. Kahve ustalarımız, yüksek kalitemizi korumak için, yüzlerce tadım çalışması gerçekleştiriyor. Alternatif damak tatlarına uygun, enerji dolu yiyeceklerimiz yüksek standartlardaki ham maddelerden ve isinin ehli şeflerimiz tarafından hazırlanarak sunulur. Uluslararası gıda güvenliği basta olmak üzere, üstün gereksinimler sağlayan onlarca sertifikaya sahip yiyeceklerimiz, bu inanılmaz lezzetleri, yüksek hijyen ile sunar.

Hedef Bölge:

Türkiye’nin her noktası esit hedef alanlarımız içerisinde. Doğru şahıs ve şirketlere en doğudan, en batıya, bayilikler vermeye devam edeceğiz. Yurtdışında ise master franchiselarımız ile büyüme operasyonlarımız devam ediyor.

Uygun Yatırım Alanları:

100,000 ve üzeri nüfusa sahip il ve ilçeler cafe bayilikleri için uygundur. Bu nüfus trafiğini barındıran noktalardaki, AVM’ler, şehrin popüler ve kalabalık caddeleri, yeni yerleşim bölgeleri hedef bölgeniz olmalıdır.

Cafe London

Aranan Is yeri Özellikleri:

Minimum 100 m2 kapalı alan, minimum 50 m2 açık alan, 6m cephe ve rakiplerimize mümkün olduğunca yakın dükkânları tercih ediyoruz.

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler:

Yüksek motivasyon sahibi olmak, iddialı çalışkan ve iyi iletişim becerilerine sahip olmak, heyecanlı olmak, harekete geçirici olmak, öğretici olmak, merkez ile iyi iletişim içinde olmak, sürekliliği sağlayacak isteğe sahip olmak, yatırım gücüne sahip olmak.

Ürünlerin Tedarik Süreci:

Tüm şubelerde lezzet bütünlüğü sağlamak ve ideal cost maliyetini yakalayabilmek için belirlenmiş ürün tedarigi gerekli. Tazetüketim ürünleri yerinde tedarik ile çözülmektedir. Donuk ve bir takım ithal ürün grupları merkez tarafından sevk edilmektedir.Satışa sunulan tüm ürünlerin reçetesi merkez tarafından gönderilir. Menümüzde bulunan bütün içeceklerin ham maddeleri detarafımızdan gönderilir. Bu ürünlerin kullanım ölçüleri gram – oran – pompa ve diğer değerlerde ayrıntılı reçeteler ile sizleresunulur. Baristalarımız açılış öncesi reçete eğitimleri alırlar.

Merkezi Ödeme Sistemi:

Merkeze yapılacak ürün ve hizmet ödemelerinin tamamı pesin olarak gerçekleşir. Ödemeyi, online ödeme, hesaba eft / havale veya kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Verilen Destekler:

Yer seçimi desteği, lokasyon analizi, mimari proje, bölge koruma, sistem ve ürün eğitimleri, işletme ve is geliştirme kitapçığı, hijyen ve sanitasyon kitapçığı, ürün reçeteleri kitapçığı, gıda ve sarf malzeme temini, pazarlama, sürekli eğitim ve destek.

Mimari Proje Süreci:

Projenizin uygulama listesi detaylı bir şekilde sizlere verilecektir. Marka, model, ürün kodları bu listenin içinde bulunacaktır. Bayi adayı, şehrinde veya bulunduğu bölgede daha uygun satın alma yapabileceğine inanıyorsa, projeye sadık kalmak kaydıyla, uygulamayı üstlenebilir. Ancak bu uygulama, yalnızca inşaat kısmını kapsar (zemin, tavan, duvar isleri, mekanik, teknik ve elektrik isleri, sıhhi tesisat, sabit mobilya, pergola vb). Endüstriyel donanım, hareketli mobilya, adisyon yazılım ve diğer gereksinimler merkezden istenecektir. Sürecin, denetim, yönetim ve açılış onayı mimarlarımız tarafından verilecektir.

Franchise Giriş Bedeli:

Franchise Giris Bedeli 100,000 TL + KDV’dir. (Yüzbintürklirası + KDV’dir.)

Ortalama İşletme Yatırım Sermayesi:

Dükkânın fiziki şartlarına göre değişmekle birlikte, minimum 900.00 TL ile ve üstü ile baslar. Metrekare ve teknik şartlara göre artış gösterir.

Reklam Katılım Payı:

Reklam katılım payı almıyoruz. Bayilerimizin reklam çalışmaları, kendi bünyemizdeki reklam departmanı ile yönetiyoruz.

Franchise Kullanım Bedeli:

Ciro üzerinden %3 + KDV

Karlılık, Gıda Maliyeti:

Cost maliyeti ( malzeme maliyeti ) %25’dir. işyeri kira giderleri, sair giderler, personel maliyetleri, yaklaşık %50’dir. Net karınız yaklaşık %25’dir.
Yatırım Geri Dönüs Süresi / Return on Investment: Ortalama 20-26 ay arasındadır.

Cafe London Bayilik İletişim

Marka Adı: LONDON CAFÉ
Türk Patent Enstitüsü Dosya Numaraları: 2017/54698 – 2017/27868 – 2017/24116 – 2017/18277
Adres: Adalet Mah. Manas Bulvarı. Folkart Towers A Kule K:33 Ofis: 3308 Bayraklı / IZMIR
Yetkili Firma: Yakısır Medya Gıda Sanayi Ticaret Limited Sirketi
Vergi Dairesi: KARSIYAKA
Vergi_ Numarası: 160 070 24 16
Sirket Sahibi ve İletişim: Erhan YAKISIR / 0 532 232 42 16 – erhan@yakisir.com.tr
Telefon: 0532 566 18 63 – 0232 502 00 47
e-mail: london@yakisir.com.tr
Website https://www.londoncafe.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu