Bayilik Veren Firmalar

Cafe Cadde 2015’te franchising sistemiyle iki şube açacak

CAFECADDE

Yeni bir konsept hazırlıyor

Cafe Cadde, 1994’te Sultan Yüksel Turanlı ve eşi Turan Turanlı tarafından kurulmuş. İstanbul Bağdat Caddesi’nde bulunuyor. 2015’te franchising sistemiyle iki şube açacak. Bunun için İstanbul’un potansiyel görülen semtlerinden gelecek franchise talepleri değerlendirilecek.

cafe caddeCafe Cadde ortaklarından Turan TuranlI, franchise giriş bedelinin 100 bin TL olduğunu söylüyor. Sürekli franchise ödemesi olarak aylık cirodan yüzde 5 pay alınacak.

Yeni açılacak Cafe Cadde şubelerinin büyüklüğü 350-400 metrekare arasında değişecek. Dekorasyon, mutfak ekipmanları ve diğer masraflarla birlikte bir şubenin metrekare başına yatırım maliyeti bin 500 dolar olarak belirlenmiş.

Cafe Cadde’nin farklı coğrafyaların yemeklerini tadabileceğiniz mönüsünde 100’den fazla çeşit bulunuyor. Salatalar büyük porsiyonlarıyla, makarnalar ev yapımı olmalarıyla ve pizzalar ince ve lezzetli hamurlarıyla ön plana çıkıyor. Bonfilesi çok beğeniliyor. Güney Marmara ve Trakya’dan temin edilen etler iki hafta kuru dinlendirmeye tabi tutuluyor. Cafe Caddenin üst katında özel bölümde etlerinizi sıcak taş üzerinde kendiniz pişirebiliyorsunuz. Hamburger, dürüm, yoğurtlu kebap, beyti kebap Cafe Cadde’nin en beğenilen lezzetlerinden sadece birkaçı.

Şu sıralar yeni projeler üzerinde çalıştıklarını belirten Turan Turanlı, “Yeni bir konsept geliştirdik. Bu çalışmalarımız tamamlanmak üzere. 2015’te Draft markasıyla yeni bir kafe-restoran daha açacağız. Burada bira çeşitleri ve sokak lezzetleri ön plana çıkacak” diyor.

Telefon: 0216 302 76 24
E-posta: info@cafecadde.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu