Bayilik Veren Firmalar

BRN Yatak Franchise Verecek

BRN YATAK
Franchise verecek

BRN YatakBRN Yatak, ilk shovvroom’unu Ankara Armada alışveriş merkezinde açmıştı. Firmanın şimdi 11 mağazası var. Bunlar Ankara Armada, İstanbul Armada, Capacity, Arena Park, Brandium, Vialand, Bodrum Avenue, MetroGarden Çekmeköy, KayseriPark, Gaziantep PrimeMall, Mail of İstanbul alışveriş merkezlerinde ayrıca Avcılar ve KKTC’de bulunuyor. Şirket, 2015’te franchising sistemiyle mağazalar açmaya başlayacak.

BRN Yatak Genel Müdürü Berna İlter, 2018’te 50 mağaza sayısına ulaşmayı hedefliyoruz. Büyüme planlarımız sadece yurtiçiyle sınırlı kalmayacak.


Turquality kapsamında yurtdışında franchise zinciri kuracağız. 2018’e kadar yurtdışında 22 mağaza açmayı hedefliyoruz. Bu arada Ortadoğu pazarı için master franchise görüşmelerine başladık bile. Franchise ağını oluştururken kadın girişimcilere öncelik vereceğiz. 2018 satış hedefimiz 55 milyon dolar. Bunun yanında hedeflediğimiz ihracat tutan ise 41 milyon dolar diyor.

Bir şubenin ortalama kurulum maliyeti yaklaşık 100 bin dolar civarında. Yeni açılacak mağazalar en az 150-250 metrekare arasında olmalı. Mağazaların ideal büyüklüğü ise ortalama 250 metrekare.


Sektörün en büyük sorunu olan nakliye problemini pres ve rulo ambalajlama sistemleriyle çözerek ABD, Kanada, Avustralya gibi ihracat yapılması zor olan ülkelere bile ulaştıklarını belirten İlter sözlerini şöyle sürdürüyor: “Hatta Mikronezya’ya bile ihracat gerçekleştirdik. Dünyanın önemli yatak üreticileriyle yaptığımız işbirlikleri sayesinde know-how birikimimiz arttı. Bugün 60’tan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz.”

BRN Yatak, mağaza konseptini geliştirirken Avrupa ve ABD’deki modern tasarımları örnek almış. Mağazadaki ürünler rahatlıkla görülebiliyor. Tüketicinin ilgisini çeken ürünler ön planda tutuluyor. Ayrıca yatakta kullanılan doğal malzemeler mağazalarda sergileniyor. Mağazalarda ürünler BRN Ergo (ergonomik yataklar), BRN Ortho (ortopedik yataklar), BRN Visco (doğal kauçuk ve vis-co hafızalı sünger yataklar), BRN Style (özel üretim yataklar) olmak üzere dört temel kategoride sunuluyor.

Telefon: 0352 31144 99
E-posta: info@brnyatak.com.tr


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu