Bayilik Veren Firmalar

Brew Mood Coffee & Tea Bayilik 2023

Brew Mood Coffee & Tea mağazacılık sistemi, 2015 yılında Coopart A.Ş. bünyesinde kurulmuş. Klasik dünya kahveciliği ile yeni nesil kahve demleme yöntemlerini bünyesinde barındıran özel ve öncü bir konsepte sahip. Yüzde 100 yerli sermaye ile kurulan markanın ikisi kendine ait, 29 ise franchise şubesi bulunuyor.

Brew Mood Coffee & Tea Bayilik

500 bin TL’den başlayan yatırım bütçesi bulunan Brew Mood Coffee & Tea’de, yatırımcılardan yüzde 4 royalty bedeli talep ediliyor. Personel sağlanması ve eğitim planlaması sürekli olarak merkez kontrolünde ve denetiminde yürütülen markada, şubede çalışan her personel merkez tarafından belirleniyor. Brew Mood Coffee & Tea bayiliğini almak isteyen girişimcilerin, online platform üzerinden başvuruda bulunması gerekiyor.

Brew Mood Coffee & Tea bir Coopart A.Ş. kuruluşudur. Mağaza Hizmetlerini, Personel Hizmetlerini, Yatırım Analizlerini ve en önemlisi “İşletmecilik Deneyimlerimizi” sürekli ve kesintisiz paylaşacağımız bir çalışma anlayışına sahibiz.

Brew Mood Coffee
Brew Mood Coffee & Tea

Brew Mood Ayrıcalıkları

Brew Mood bayilik sistemi, “merkeze çalışan bayiler degil, bayiye çalışan merkez” anlayışı ile kurulmuştur. Sisteme dahil olan Brew Mood bayileri; Her seyden önce kendi üretim tesislerimizden tedariğini sağladığımız, piyasanın en iddialı çay ve kahve ürünlerini, en uygun fiyatlarla almaktadırlar. Personel saglanması ve eğitim planlaması sürekli olarak merkez kontrolünde ve deneyiminde yürütülmektedir. Şubelerde çalışan her personel merkez tarafından belirlenmektedir.

Nasıl Brew Mood Sahibi Olurum?

Brew Mood mağazalarının açılabilmesi için bazı ön koşulların sağlanması ve merkez onayından geçmesi gerekmektedir. Bunlar; Brew Mood Mağaza Geliştirme birimleri tarafından onay verilmiş bir mağaza bulunması ki mağaza kriterlerimiz şöyledir;

  • Min. 120 m2 kapalı alan
  • Min. 80 m2 açık alan
  • Önünde min. 5000 kisi yaya trafiği olan
  • Tercihen ulaşım ve aktarma merkezlerine yakın
  • Üniversitelere yakın ya da üniversiteliler için cazibe alanı sayılabilecek alanlarda
  • AVM’ler (merkez onaylı)

Anahtar Teslim Mağaza

Brew Mood merkez ekipleri tarafından çalışılan ve bütçeleri hazırlanan bir proje: yine merkez kadroları tarafından taahhüt edilen sürelerde hazırlanarak teslim edilir. Her mağaza için ayrıntılı ve özel proje çalışılmaktadır. Brew Mood mimari projeleri, genel hatları ile aynı çizgide olmakla birlikte, her mağazanın kendine has bir dokusu oluşturulmaktadır. Bu aşama da bayilerimiz için sağlanan kolaylıklar kısaca söyledir;

  • Hız
  • Sorunsuz Proje
  • Vade avantajı (bayilerimiz merkez tarafımızdan uygulanan projelerin yaklaşık %50’sini vadelendirebilmektedir.)

Bende Mi Kahveci Olsam?

Sizde yeni bir iş fikri arayanlardan mısınız? Hani en avantajlı yatırım fırsatı nedir diye düşünüp uykusu kaçanlardan. Son yıllarda heryerde kahve dükkanları açıldı değil mi? Bu kahve işinde iyi kar var deyip kahvecilik sektörüne bi göz gezdirenler; kahve markaları franchise bedeli ne kadar, butik bir kahveci mi olsam, kahveci açmak için gereken belgeler neler, franchise almanın avantajı nedir diye kara kara düşünüyor. Nerden mi biliyoruz…

Brew Mood franchise almak için kapımızı çalıp, “kahve dükkanı açmak istiyorum” yardım edin diyenlerden çok iyi biliriz bu kafa karışıklıklarını.  Şimdi arkanıza rahatça yaslanın tüm soruların cevaplarını bir bir veriyoruz.

Tabiki bir markanın bayiliğini alıp kahve dükkanına sahip olmak yada butik bir kahveci olmak avantaj ve dezavantajlarını ölçüp biçtikten sonra kişisel tercihinize kalmış bir durum.

Kahve İyi Bir Yatırım Fırsatı Mı?

10 yıl önce kişi başına çekirdekli kahve tüketimi 200 gram iken günümüzde 550 gram ve gelecek 10 yıl içerisinde 1,5 kiloya çıkacağı tahmin ediliyor. İktisattaki arz talep eğrisini bi hatırlarsanız kahve dükkanı açmanın doğru bir yatırım fırsatı olduğu cevabını zaten bulacaksınız.

Brew Mood Coffee
Brew Mood Coffee

Bir kahve markasının bayiliğini mi almalıyım yoksa butik bir kahveci mi açmalıyım?

Bu sorunun cevabı tabiki kendi tercihinize kalmış bir durum biz burada sadece avantaj ve dezavantajlarından bahsedebiliriz.

Butik bir kahveci açıp hiçbir markaya bağlı kalmayan bir kahveci olmak istiyorsanız şimdiden kolay gelsin çünkü Amerika’yı baştan keşfedeceksiniz. Kahvecinizi açmak için doğru lokasyonu, doğru dükkanı, uygun konsepti siz kendiniz bulacaksınız demektir. Bunun yanında kaliteli kahve çekirdekleri, diğer ekipmanlar, personel tedariği, eğitimi ve dükkanınızın reklamı da size kalıyor.

Zaten bu işi daha önceden yapanlar var onların deneyimlerinden uzmanlıkların faydalanıp maceraya atılmak istemeyen ayağı yere sağlam basan girişimcileri ise başka bir soru bekliyor.

Hangi Kahve Markasının Bayiliğini Almalıyım?

İşte bu sorunun cevabı çok önemli. Ciro peşinden koşan menülerine kahveden yemeğe her şeyi ekleyen odağında tam olarak kahve olmayan franchiselarına müşteri gözü ile bakan markalardan uzak durun deriz. franchiselarına iş ortakları olarak yaklaşan, kahveye odaklanarak karlılığı hedefleyen, operasyon yükünü azaltacak uzman ekibi bulunan bir kahve markası ile yola çıkmanızı tavsiye ederiz.

Brew Mood Coffee özelinde bir markanın franchise olmanın avantajları sıralarsak. Bir Brew Mood Coffee Şubesi açan franchiselarımız anahtar teslim şubelerini açarken tüm ihtiyaçları düşük maliyet ile Brew Mood merkezinden sağlanıyor.

Üretimini yapmadığımız hiçbir ürünün satışını bayilerimize yapmadığımız için bayilerimizin maliyetlerinin de düşük olmasını sağlıyoruz. Projelendirme, inşaat, personel tedariği, personel eğitimi, reklam gibi tüm konularda Brew Mood merkezi tarafından desteklenecek. .Merkezi raporlama ve denetim sistemi ile şubelerin en detaylı mali raporları merkez tarafından verilecek ve gerekli iyileştirme ve uyarılar da sağlanacaktır.

Kahveye gönül verip kahve yolculuğuna çıkmaya niyet eden bu konuda kafası karışık olan herkesle deneyimlerimizi paylaşmaktan mutluluk duyarız. Siz en iyisi hemen Brew Mood’a ulaşın siz kahvenizi yudumlarken uzmanlarımız sizi ayrıntıları ile bilgilendirsin.

İletişim

Tel: +90 232 502 10 40
Adres: Mansuroğlu Mah. Aliye İzzet Begoviç Cad. 269/12 Sk. No:1/A Bayraklı İzmir
E-Posta: info@brewmood.com.tr
Web Adresi: https://www.brewmood.com.tr/brew-mood-franchise/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu