Bayilik Veren Firmalar

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor.

Breadli Bayilik

‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden itibaren destek veriyor. Breadli, fast food zinciri olmasına rağmen, içinde bir kafenin sunabileceği kalitede kahve menüleri ve kendine has tatlıları olan “Fast Casual Dinning” restorandır. Breadli kurucusu İlker Gören markayı şöyle anlatıyor;”1999 yılından itibaren faaliyet verdiğimiz fast food sektöründe edindiğimiz tecrübelerimizi geliştirerek, 2013 yılında Breadli markamızı yarattık. Hala carte restoranlarda sunulan sosları kendimize has ekmeğimizin içine koyarak Türkiye’de ilk ve tek olan ürünümüzün Breadli markası adı altında satışına başladık. Kendi fabrikamızda ürettiğimiz soslarımız, Breadliwich’lerimiz, b cup makarna, b cup salata, cup cake, b cup limonata, waffle, pasta, çay ve kahve çeşitlerimiz yoğun ilgi görmektedir.

Breadli’nin en önemli özelliği, kalifiye elemana ihtiyaç duyulmayan, kendimize özel makinalar kullanılmasıdır. Bu, bir restoran için düşük maliyet demektir. Kurulum maliyetlerinin makul miktarlarda olduğunu belirten Gören, “Cafe konseptinde 100 m2 bir dükkan için 190-200.000 TL cirodan pay alınmamaktadır. ilk günden itibaren tüm franchisee’lerimize mimari projelendirme, inşaat, pazarlama, reklam, lojistik, satın alma, operasyon, kalite kontrol, yer seçimi ve eğitim gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir. Siz de yüksek getirili, kalifiye elemana ihtiyaç duymayan, kendi işinize sahip olmak istiyorsanız; sizleri bayimiz olmaya davet ediyoruz”dedi.

Neden Breadli?

  1. Dondurulmuş merkezi üretimin faydaları, üretim teknikleri, avantajları, restoranların mimari yapısı, stok yönetimi ve personel yönetimi ile aşçı ya da personel inisiyatifi gerektirmeyen makinalar kullanılmakta olduğundan, kalifiye elemana ihtiyaç duyulmamaktadır. (bu sebeple personel maliyeti en düşük seviyededir.)

  2. Merkezi üretimden dolayı tüm Türkiye’de standart ürün sunulmakta; bu da müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

  3.  Franchise ürün lojistiği; Merkezi üretim ile üretilen hızlı dondurulmuş ürünler, soğuk zincir korunarak;  tesis araçlarıyla  ya da aracı nakliye firması ile direkt satış noktalarına dağıtım yapılmaktadır.

  4.  Kurulum maliyeti makul miktarlardadır. (demirbaş ve inşaat kurulum için yaklaşık 30-50.000$ + (KDV)

  5.  Paket servis, masa servisi ve gel–al servisi bulunmaktadır.

  6.  Alanında tek olduğu için büyüme potansiyeli yüksektir.

  7.  İlk yıl için cirodan pay alınmaz.

  8.  Bölge ve Marka koruması, eğitim desteği, ürün kalitesi, lokasyon desteği, proje desteği, pazarlama desteği, lojistik, rakipsizlik, sürekli ürün yelpazesi gelişimi,

Breadli Franchise İletişim Bilgileri

Telefon: 0232 339 58 58
E-posta: iletisim@breadli.com
Web: breadli.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu