Bayilik Veren Firmalar

BodyFit franchise veriyor

BodyFit bayilik şartları

BODYFİT
Eğitmen yetiştiriyor, franchising veriyor

Pilates, yoga ve meditasyonu tek bir çatı altında toplayan BodyFit firmasında, aletli pilates, mat pilates, kardiyo pilates, Vinyasa yoga, temel yoga gibi dersler veriliyor. Kendi hayalini gerçekleştirmek ve bu alanda profesyonelleşmek isteyenler için BodyFit Eğitmenlik Akademisi’ni kuran Burcu Vurkaç, beş dönemdir sektöre pilates eğitmeni yetiştiriyor.

Vurkaç, kendi yerini açmak isteyenler için de BodyFit franchise sistemiyle kurulu bir düzen ve metotları sağlıyor. 250 bin ile 300 bin TL arasında yatırımla kurulabilecek şubeler için aylık ciro hedefi ise 50 bin ile 70 bin TL arasında değişiyor. Öncelilde İstanbul’da olmak üzere, Ankara, İzmir, Antalya, Adana gibi şehirlerde franchise şubeleri açmayı hedefleyen firma, giriş bedeli olarak 177 bin 500 TL talep ediyor. Yatırımcılardan royalty bedeli olarak aylık 2 bin TL almıyor.

Şubenin açıldığı ilk üç ay royalty ödemesi alınmıyor. Reklam bedeli ise aylık cironun yüzde 2’sini oluşturuyor. Reklam bedeli altı aylık periyotlarla tahsil ediliyor, ilk üç ay bu bedel de alınmıyor.

Telefon: 0530 83139 19
Web Adresi: www.bodyfitturkiye.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu