Bayilik Veren Firmalar

Bebek Giyim ve Mobilya Markası Nanan Bayilik Veriyor

Bebek giyim ve mobilya ürünlerinin bir arada olduğu büyük kapsamlı bir mağaza açmaya ne dersiniz. Bebek sektöründe zarar diye bir durum söz konusu bile olamaz açılacak her mağaza iş yapacaktır önemli olan markalı bir firma çatısı altında bayilik alarak mağazanızı açmak. Lokasyon, reklam, pazarlama gibi stratejik konuları bayilik veren firma zaten araştırıp inceleyip sizlere sunacaktır.

0-6 yaş bebek tekstil ve mobilya markası Nanan, Türkiye pazarında franchising sistemiyle büyüyecek. Metrekare başına 400 Euro yatırımla kurulabilen bu iş konseptinde aylık ciro hedefi 200 bin ile 300 bin TL arasında yer alıyor.

İtalyan FL Fashion grubunun yatırımı olan, 0-6 yaş bebek tekstil ve mobilya markası Nanan, Türkiye’de franchising sistemiyle büyüyecek. İlkiz İş Geliştirme ve Yatırım tarafından geçtiğimiz ocak ayında Türkiye’ye getirilen Nanan, daha geniş kitlelere ulaşarak pazardaki payını artırmayı hedefliyor.

1992 yılında Franca Mentana taralından kurulan Nanan, Rusya, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri ve Japonya’nın da aralarında olduğu yedi ülkede hizmet veriyor. Nanan, mobilyadan tekstile, aksesuar ürünlerinden yeni doğan kıyafetlerine kadar birçok ürünü aynı mağazada sunan bir marka özelliğini taşıyor.

nanan

İKİ MAĞAZASI VAR

Türkiye’deki ilk mağazası Zorlu Center’da ve ikinci mağazası Aqua Florya’da açılan Nanan, Türkiye pazarında franchising sistemiyle payını büyütecek. Nanan’ı Türkiye’ye getiren şirketin kurucularından İlknur Tükek Omay, franchise ile ilgili olarak, “Biz Nanan’ı çocukların dünyasına güzellikler katmak isteyen ve çocuklann ilk arkadaşı olarak konumlandırdık. Şu an İstanbul’da bulunan iki mağazamızla birlikte İstanbullu annelerin güvenini kazandık. Bu kazandığımız güveni farklı il ve ilçelere franchise ile taşımayı hedefliyoruz. Böylece İstanbul dışındaki anneleri de Nanan ürünleriyle tanıştıracağız” diyor.

ANADOLU’YA AÇILACAK

İstanbul dışından da Nanan’a yoğun ilgi olduğunu söyleyen İlknur Tükek Omay, öncelikli franchise vermek istedikleri illerin İzmir, Ankara, Antalya ve Gaziantep olduğunu söylüyor. Şirket, iş ortaklarında perakende sektöründe tecrübeli olmaları şartını anyor. Nanan konsept mağaza yatırımı metrekare başına 400 Euro ci-vannda bir maliyet oluşturuyor. Nanan franchise giriş bedeli 50 bin Euro olarak belirlendi. Ortalama bir mağaza için gerekli olan işletme sermayesi ise 100 bin Euro olarak belirtiliyor.

Bir mağaza için hedeflenen aylık ciro 200 bin ile 300 bin TL arasında yer alıyor. Royalty bedeli 50 bin Euro, kâr marjı ise yüzde 2,5-3 arasında. Haziran 2016’da hayata geçirilen online mağazayla birlikte Türkiye’de toplam 15 mağaza açılması hedefleniyor.

İlknur Tükek Omay, Nanan ürünlerinde doğal malzemelerin kullanıldığını ve mobilyalarında dünyaca kabul edilen kuruluşlardan alınan sertifikalar bulunduğunu ifade ediyor. Omay, “Mobilyadan tekstil ürünlerine, aksesuarlardan yeni doğan kıyafetlerine kadar 0-6 yaş arası bebek ve çocuklann ihtiyacı olan her şeyi aynı mağazada ebeveynlere sunmak yatırımcılar için büyük bir fırsat olacak” diye konuşuyor.

İŞİN AYNASI

Uygun yer: İzmir, Ankara, Antalya ve Gaziantep’e öncelik verilecek.

İlk sermaye: Mağaza yatırımı metrekare başına 400 Euro civarında. Franchise giriş bedeli olarak 50 bin Euro alınıyor.

Ciro hedefi: Aylık 200 bin ile 300 bin TL arasında.

Kâr marjı: Yüzde 2,5-3 arasında yer alıyor.

Bayilerde aranan özellikler: Perakende sektöründe tecrübeli kişiler tercih ediliyor.

Başvuru için: nanan@ilkiz.com.tr ya da 0212 35362 56

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu