Bayilik Veren Firmalar

Az Yatırımla Çok Kazandıran Kebo Bayilikler Veriyor

Daha az yatırımla daha fazla kâr imkanı…

1996 yılında Hatay’da 45 m2 dükkânda aile işletmesi olarak başlayan Kebo’nun macerası yıllar içerisinde sürekli kendini geliştirerek devam etti.

Ülke mutfak kültürü içerisinde önemli bir yeri olan Hatay mutfağının önemli bir unsuru haline gelen Kebo, 2012’de kendi üretim tesislerini kurdu. Doğal ve katkısız ürünleri, farklı damak tadı, kalite ve hizmet standartları, farklı şube konseptleri ile gıda ve hizmet sektöründe emin adımlarla ilerleyen Kebo %100 Türk markası olarak sadece ulusal değil, uluslararası alanda da yer alma iddiasını taşıyor. Gerek ürünleri gerekse şube tasarımları ile Fast Food sektörüne farklı bir boyut getiren firma, yatırımcısına da başta global markalar olmak üzere diğer Franchise sistemi ile çalışan firmalara oranla, daha az yatırımla daha fazla kar imkanları sunmaktadır.

2015’de açtığı Ankara Kızılay şubesiyle şehir dışı atılımını gerçekleştiren Kebo, 15 şube ile hizmet veriyor. Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Gaziantep, Bursa, Kayseri, Mersin, Antalya olmak üzere, şube sayısını 20’ye yükseltmeyi planlıyor. Şubesi olmadığı şehirlerde bile fanatik Kebo’cuya sahip olduğunu belirten firma; doğallığı, lezzeti, sağlıklı ve doyurucu ürünleri ve uygun fiyat politikasıyla dikkat çekiyor.

Kebo’da Franchising

2015 yılında şubeleşme yolunda hizmete açtığı Ankara Kızılay şubesiyle şehir dışı ilk atılımını gerçekleştiren Kebo, şu an 10 farklı şube ile müşterilerine hizmet vermektedir. Firma, Şubat 2018 tarihi itibariyle 3 yeni şube daha açarak (Ankara/Cebeci, Ankara/Ankamall AVM ve İstanbul/Kadıköy) şube sayısını 13’e yükseltecek. 2018 yılı son çeyreğine kadar yurt içinde başta İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Gaziantep, Bursa, Kayseri, Mersin, Antalya olmak üzere, şube sayısının 20’ye yükseltilmesi planlanmaktadır.

2018 Planları

Ekonomist dergisinin yaptığı bir araştırmada Türkiye’nin en büyük 100 Franchise devi listesinde de yer alan Kebo’nun 2018 yılı planları arasında yurt dışına açılmak da yer alıyor ve firma bu doğrultuda özellikle Ortadoğu Körfez ülkelerinde Master Franchise vermek için görüşmeler yürütüyor. Avrupa Kıtasında şubeleşebilmek için Polonya merkezli üretim tesisinin faaliyete geçirilmesi de 2018 yılı planlamaları içerisinde yer almaktadır.

Henüz şubesinin olmadığı şehirlerde bile birçok fanatik Kebo’cuya sahip olduğunu belirten firma aynı zamanda doğallığı, lezzeti, sağlıklı ve doyurucu ürünleri ve uygun fiyat politikasıyla dikkat çekiyor.

0(312) 284 84 69

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu