Bayilik Veren Firmalar

Aslı Börek’ten şube atağı

Atılım Unlu Mamulleri olarak Aslı Börek ve Simit Sokağı markalarına sahip olduklarını belirten Satın alma Sorumlusu Ferit Çamlıbel, her iki marka için franchise çalışmaları yaptıklarını, şube sayılarını artırmak adına fuarlara katıldıklarını ve internet sitesine yapılan başvuruları değerlendiklerini dile getiriyor. Başvuruların titizlikle incelendiğini kaydeden Çamlıbel, uygun başvuru sahipleriyle yüz yüze görüşerek talepleri sonuçlandırdıklarının altını çiziyor. Franchise koşullarıyla ilgili detayları da şu sözlerle aktarıyor:


“Aslı Börek’in 70, Simit Sokağı’nın ise 7 adet franchise şubesi bulunuyor. 2016 sonu itibariyle; Simit Sokağı Franchise sayımızı 50 olarak hedefliyoruz.

Aslı Börek

Aslı Börek şube ve franchise olarak büyümeye devam ediyor. 2015 yılı için 30 franchise şubesi hedefliyoruz. Aslı Börek’in başlangıç bedeli olarak 50 bin dolar talep ediliyor. Yatırım bütçesi ise mağazanın büyüklüğü ve konumu dikkate alınarak 150 bin TL ile 750 bin TL arasında değişiyor. Kar oranı ise mağaza cirosuna göre değişiklik gösteriyor. Simit Sokağı’nın başlangıç bedeli ise 20 bin Euro olarak belirlenmiş durumda.

Yatırım bütçesi ise 150 bin 500 bin dolar arasında değişiyor.

“İhracata çalışmalarına ağırlık vermeyi hedefliyoruz”

Çamlıbel 2015 yılı hedeflerini şu sözlerle anlatıyor: “2015 yılına umutla bakıyoruz. Yeni açılacak şubeler, yeni üreticiler, tarım teşvik politikaları sayesinde canlı bir yıl olacağını düşünüyoruz. Ayrıca 2014 sonu itibariyle başladığımız ihracat çalışmalarına bu yıl ağırlık vermeyi planlıyoruz. Uzakdoğu, Avrupa ve son olarak Amerika pazarına bu yıl içinde varlığımızı baskın bir şekilde hissettirmeye çalışacağız”…


ASLI BÖREK
ATILIM UNLU MAMÜLLER SAN.ve TİC.A.Ş.
Merkez: Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No:4 Y.Dudullu-Ümraniye/İSTANBUL
Tel:(0216)418 25 72 – 73 – 75
Fax:(0216)418 24 74
Sipariş ve Müşteri Hizmetleri:(0850)321 41 41


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu