Bayilik Veren Firmalar

Altın Emlak’ın franchise giriş bedeli

ALTIN EMLAK
Yeni ofisler açıyor

Gayrimenkul sektörü oldukça popüler durumda ne işi yapabilirim diyen girişimciler mutlaka bu sektörü değerlendirebilir. Sektör hakkında bilgi ve deneyiminiz olmayabilir Altın emlak hertürlü eğitim ve desteği size sağlayacaktır.

25 ilde 110 Temsilciliği ile Türkiye genelinde faaliyet gösteren ALTIN EMLAK, tüm altyapısı ve uzmanlığı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış tek emlak zinciridir. Ofislerinin personelden hukuka, eğitimden pazarlamaya kadar tüm ihtiyaçlarına merkezden anında yanıt verebilen ALTIN EMLAK markası, Türkiye’nin en gelişmiş network ağına sahip lider franchise zinciridir. ALTIN EMLAK Temsilcilikleri sahip oldukları bilgi ve altyapı ile müşterinin tüm taleplerine zaman ve bölge sınırlaması olmaksızın bulundukları yerden yanıt verebilen özel bir sisteme sahiptirler.

Franchise bedeli : 40.000 TL + KDV

Altın Emlak

Yeni açılacak şubeler için öncelik verilecek iller şu şekilde sıralanıyor: İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Samsun ve Trabzon. Bir Altın Emlak şubesi için en az 40 metrekarelik bir işyeri gerekiyor. İşyeri mutlaka merkezi bir konumda ya da ana arterlere çok yakın mesafede olmak zorunda. Şirket franchise adaylarını seçerken düzgün iletişime sahip kişilere öncelik veriyor. Ayrıca en az lise mezunu olma şartı aranıyor. Altın Emlak’m önemli bir özelliği daha var. Firma mesleki sertifika eğitimlerini bakanlık adına yapma yetkisine sahip.

ALTIN EMLAK Ailesi’nde olmanın ayrıcalığını yaşamak, gerçek bir emlak uzmanı olup kendi işinizi kurmak için bizi arayın ! 0212.654.17.60 – 0505.753.83.77

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu