Bayilik Veren Firmalar

Altın Emlak Franchise 2016

ALTIN EMLAK

Franchise bedeline 18 ay vade

1998 yılından bu yana faaliyet gösteren Altın Emlak’ın 22 ilde 97 temsilciliği var. Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, 2015 sonuna kadar 14 ofis daha açacaklarını söylüyor. Franchising sistemiyle açılacak yeni şubeler için öncelik İstanbul, Ankara ve Konya’ya verilecek.

Altın Emlak

Markanın franchise giriş bedeli 18-25 bin TL arasında değişiyor. Bir ofisin toplam yatırım tutarı ise 20 bin TL. Firma girişimcilerden sürekli franchise ödemesi almıyor. Ayrıca şirket franchise bedeli için cazip bir seçenek sunmaya hazırlanıyor. Firma, herhangi bir finans kuruluşunu aracı olarak kullanmadan ‘‘Altın Finans Franchise Girişimci Destek” paketi hazırlamış. Yatırımcılara söz konusu franchise bedelinin 18 aya kadar taksitle ödeme seçeneği de sunuluyor. Bu özel kampanya 15-18 Ekim 2015 tarihleri arasında, İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenecek “Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarında uygulanacak.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitim verme yetkisine sahip Altm Emlak, hizmetleri Türk Standartları Enstitüsü’nden onaylı bir firma.

Telefon: 0212 65417 60

E-posta: altinemlak@altinemlak.com.tr

Web: altinemlak.com.tr


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu