Bayilik Veren Firmalar

Aksu Vital Bayilik Veriyor

AKSUVİTAL DOĞAL ÜRÜNLER
Aktar, eczane ve marketlerde

Aksu Vital firması, Shiffa Home, Softem, Vitalest ve Natural Hekimce markalı ürünlerini aktar, eczane ve market kanalları aracılığıyla tüketiciyle buluşturuyor. Firma binlerce yıllık aroma-terapi, fitoterapi ve apiterapi uygulamalarından yararlanıyor.

1989 yılında bal üretimi ile sektöre adım atan Aksu Vital, arı ürünleri ile fitoterapi ve aromaterapiyi birleştirerek ürün gamını genişletmiş. Türkiye’de kendi tesislerinde üretim yapan firmanın satış noktalarının tümü Ankara’da. Online kanal üzerinden de satışı var. Firma bayilik vermek istiyor.

Aksuvital
AksuVital

AKSUVITALDOĞAL ÜRÜNLER

Aksu Vital Doğal Ürünler A.Ş., binlerce yıllık aromaterapi , fitoterapi ve apiterapi uygulamalarını çalışmalarına katarak, uzman kadrosuyla, hijyenik ve modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP, ISO 22000:2005 ve ISO 9001: 2008 standartlarına göre üretim yapmaktadır.

1989 yılında bal üretimi ile sektöre adım atan AksuVital ilerleyen yıllarda arı ürünleri ile fitoterapi ve aromaterapiyi birleştirerek ürün gamını geliştirmiştir.

AksuVital sadece üretici bir firma olarak kalmamış, bugün tedarikçi firma konumuna da gelmiştir. Geniş bir ürün gamına sahip olan AksuVital, yaklaşık 400 ürün çeşidi ile Türkiye’de “Gıda Takviyesi ve Arı ürünleri” alanında lider konumundadır.

AksuVital, Shiffa Home, Softem,Vitalest ve Natural Hekimce markaları ile ürünlerini aktar, eczane ve market kanallarında tüketiciye sunmaktadır. Aynı zamanda Orta Doğu başta olmak üzere 5 kıtaya ihracat yapan AksuVital, dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

AksuVital ürün güvenliği prensiplerine uyarak sektöründe güvenilir ve kalitenin simgesi olmayı hedeflemiştir ve bu hedefine ulaşan markaları ile çalışmalarına tam 25 yıldır devam etmektedir.

Aldığımız Ödüller:
2014 AB Kalite Ödülü
2010 Tüketici Ödülü – Altın Adam
2010 Tüketici Kalite Ödülü
2009 Uluslararası Altın Kalite Ödülü
2009 AB Kalite Ödülü ve
ISO 9001 ve HACCP belgeli

www.aksuvital.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu