Bayilik Veren Firmalar

1A Plus Franchise Şartları

1A Plus, her şehirde bölgeler oluşturarak açacağı franchise işletme sayısını belirleyen, TA Plus ilk olarak İzmir ve Ankara rakamlarını açıkladı. İzmir’de 7, Ankara’da ise 8 franchise işletmesi açma kararı alan 1A Plus, emlak sektöründeki sınırsız kazancı, sınırlı sayıda franchise işletmesiyle paylaşıyor.


1A Plus Yönetim Kurulu Başkanı Ebubekir Sevimli: “%100 franchise ve tüketicileri düşünen bir sisteme sahibiz. Bir bölgede açılan 1A Plus franchise işletmesinin kendi bölgesinde aynı markadan başka bir franchise işletmesi ile aynı müşterilere çalışmasını doğru bulmuyoruz. Bu nedenle girişimcilerimize ‘büyük bölgede tek olma ayrıcalığı’sunan yenilikçi bir iş modeli sunuyoruz”dedi.

1A Plus Franchise

1A Democracy / İşletmecilik Modeli

İsim hakkı giriş bedeli, aylık lisans ücreti bölge emlak endeksi üzerinden belirlenen ve franchise işletmesinin açılacağı bölgede tek olma ayrıcalığı sözleşmeyle garanti edilen sektörün benzersiz işletmecilik modelidir.

1A Club / Yatırımcılar Kulübü

1A Plus franchise işletmelerinden gayrimenkul alım satımı yapan yatırımcıların dahil edildiği özel bir kulüptür. 1A Plus sisteminde yer alan bir çok yatırım fırsatı ilk önce kulüp üyelerine sunulur. Yatırımcılar Kulübüne üye kazandıran yatırım uzmanları kazandırdığı üyenin her alışverişi üzerinden sürekli extra gelir elde eder.

1A Invest / Yatırım Ortaklığı

1A Plus Genel Merkezi ve franchise işletmeleri arasında gayrimenkul alım satımı ve emlak projeleri gerçekleştirmek üzere hukuki zeminde oluşturulan finansal bir yatırım ortaklığı modelidir.

1A Projects / Proje Desteği

1A Plus Genel Merkezi satış sözleşmesi yaptığı nitelikli gayrimenkul projelerine ‘satamazsak satın alırız’ taahhüdü verir. Sözleşmesi yapılan projeler, 1A Plus franchise işletmelerinin yönlendirme yapması amacıyla sisteme açılır.

1A Plus ayrıca franchise işletmelerinin portföylerine katmak istediği gayrimenkul proje görüşmelerinde onların yanında yer alarak profesyonel destek sağlar.

1A Technology / Teknoloji

1A Technology, 1APlus’ın kendi uzman yazılımcıları tarafından en son teknolojiler kullanılarak geliştirilen ve işletmelerin tüm ihtiyaçlarının tek bir sistem üzerinden giderilmesini sağlayan bir bilgi sistemi yazılımıdır.


1A Technology, mobil uyumlu modern ve kullanışlı arayüzü ile konum tespitli ilan oluşturma, kolay müşteri yönetimi, sistem üzerinden sözleşme işlemleri, personel ödül sistemi, detaylı raporlamalar gibi sürekli yenilenen modülleriyle sektörde ilk olma özelliğine sahiptir. 1A Technology, internet üzerinden canlı yayın yapabilen kendi tv kanalını da devreye sokarak bilgi paylaşımını daha etkin kılacaktır.

1A Extra / Kazanç Modeli

Franchise işletme sahipleri gibi 1A Plus gayrimenkul yatırım uzmanları da hedeflerle çalışır. Hedeflerini gerçekleştiren uzmanlar ürettikleri hizmet bedeli üzerinden her üç ayda bir Extra %5 kazanç elde eder. 1A Plus gayrimenkul yatırım uzmanları, 1A Extra kazanç modeli ile aylık hiç bir ödeme yapmaksızın %80’e varan prim gelirine ulaşır.

1A Workout / Eğitim Uygulama Merkezi

1A Plus markasına katılan franchise işletme sahibi ve yatırım uzmanlarının teorik eğitimlerinin yanı sıra sahada pratik yapmalarına imkan sağlayan uygulama merkezidir. 1A Workout’a başvuran ilgili okullardan mezun gayrimenkul yatırım uzmanı adaylarına staj maaşı ödenir. Staj sonunda 1A Plus franchise işletmelerinde iş garantisi verilir. Ayrıca 1A Plus işletmelerinde il farkı gözetmeksizin gerçekleştirilen sürekli koçluk programları ile verimlilik ve performans artışı sağlanır.

1A Motivation / Motivasyon Programları

1A Plus yılda dört kez franchise işletme sahipleri ile performans değerlendirme toplantıları yapar. Yıl sonlarında ise 1A Plus Genel Merkezi tarafından franchise işletme sahibi ve gayrimenkul yatırım uzmanlarının katıldığı yıl sonu değerlendirme ve 1A Motivation ödül programı düzenlenir.

1A Plus İletişim

+90 242 248 0660


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu