Pazartesi , Şubat 12 2018
Anasayfa / İş Fikirleri / Yurtdışından İş Fikirlerine Ticaret, Ortaklık, İşbiliği Arayan Şirketler

Yurtdışından İş Fikirlerine Ticaret, Ortaklık, İşbiliği Arayan ŞirketlerYüksek verimli solar kolektör

solar kolektorispanya’da faaliyet gösteren bir firma sıcak su üretimi için inovatif bir sistem geliştirmiş ve bu teknolojinin patentini almış. Yüksek verimli olan bu sistemde 140 °C’ye kadar sıcak su ısıtabilen solar termal kolektörler kullanılıyor. İspanyol şirket söz konusu sistemin satış ve kurulum işlemlerini gerçekleştirebilecek partnerler arıyor.
Referans numarası: 09 ES 29G7 3DYE

Müzik aleti için yedek parça

Müzik aletleri üreten Polonyalı firma davul ve piyano için yedek parça tedarik edebilecek firma arıyor. PolonyalI firma, özel ihtiyaç ve zevklere göre vurmalı çalgılar üretiyor. Bunların yanı sıra davul ve davul kiti, çan, vurmalı çalgılar için yedek parça (vida, jant, yay) ve kılıf da üretiyor.
Referans numarası: BRPL20130823002

Tedarikçi arıyor
Hidrolik endüstriyel ekipmanların distribütörlüğünü yapan PolonyalI firma, yeni üretici ya da tedarikçiler arıyor. Firma distribütörlük, ulaşım ve lojistik hizmetler anlamında ticari aracılık hizmetleri de sunuyor.
Referans numarası: BRPL20130827002

Nostaljik ürünler

HollandalI firma tarihi kıyafetler, eski dönemlere özgü takı ve aksesuarlar ve ortaçağ kılıçları üretebilecek firmalar arıyor. Potansiyel partnerin gümüş, bronz, bakır ve altın karışımlarından döküm yapabilmesi isteniyor. Potansiyel partnerin İngilizce ve Almanca dillerine hakim olması ve çalışma koşullarının Avrupa standartlarına uygun olması gerekiyor.
Referans numarası: 20110913037

İleri sensör sistemleri

Metal sektörü ölçümlendirme sistemleri geliştiren isveçli bir firma, ticari temsilci arıyor. Firma ürünlerini Türkiye, Meksika, Japonya, Romanya, Fransa, Bulgaristan, Macaristan ve Ukrayna pazarlarına satmak istiyor.
Referans numarası: BOSE20130812001

Daha fazla bilgi için

EBIC-Ege telefon: 0232 343 44 00-150 Faks: 0232 37442 89 ilgili kişiler: Hüsnü Demir (husnu.demir@ebiltem.ege.edu.tr)

NOT: Başvurularınızı referans numarası ile yapabilirsiniz.

Mutlaka Okuyun:  Son Yılların En Popüler İş Kolu Kahve Cafeler Oldu
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Dünyada 50 Milyar Doları Aşan Kamp Ekonomisine Yatırım Yapın

Dünyada 50 milyar doları aşan kamp ekonomisi Türkiye’de 350 milyon dolara ulaştı. Ancak sektörün potansiyeli …

126 Yorumlar

  1. Merhaba Turıya Hanım sizinle gıda işi yapabılırmıyız yani Fasa Türkiyedeki baharat,salça,marmelat vs satabılırız .telinizi lütfen yazarmısınız
    benim Tel.no : +9005438609848 eger teklıfınızde cıddı ısenız lütfen whatsaptan yazarmısınız

  2. Turkiye istanbulda itallat ihraccat firmam var yurt dişindan turkiyeden urun talebinde bulunacak arkadaşlara her turlu urun tadarikciligi yaparim

  3. ben turiya hanim fasliyim fasta yasyom kende is yerim var ortak ariyorum türkçe bildiğim icin yatirim isteyenlere yardımcı olurum benim numaram 00212665612924 watsaptana yazabilirsiniz

  4. FRANSADA YASIYORUM HEM TURK HEMDE FRANCE VATANDASIYIM. MESLEGIM KASAP. ET UZERINDE CALISAN KASAP ARKADASLAR .ORTAK CALISACAK. ARKADASLAR .HAZIR SIRKET KURACAM ET UZERINE.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir