Girişimcilik Haberleri

Vakıf Emeklilik Genç Girişimcileri Destekliyor

Vakıf Emeklilik, üniversiteli genç girişimcileri destekliyor

Vakıf geleneğine uygun, sosyal sorumluluk bilinciyle çalışan Vakıf Emeklilik, Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından organize edilen EnterPrize Girişimcilik Yarışması’na sponsor olarak, iş fikirlerini hayata geçirmek isteyen üniversiteli genç girişimcileri desteklemeye devam ediyor.

Vakıf Emeklilik

Vakıf Emeklilik, Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü (BUİK) tarafından organize edilen EnterPrize Girişimcilik Yarışması’na sponsor oldu. Yarışma, üniversiteli girişimcilerin iş fikirlerini hayata geçirebilmesi için fırsatlar sağlıyor. Vakıf Emeklilik, aynı zamanda özel yarışma kategorisinde açtığı üç başlık ile gençlere bireysel emeklilik sistemi ve hayat sigortası alanında sektörü değiştirecek geleceğin yenilikçi fikirlerini hayata geçirme fırsatını da sunuyor.


“Vakıf Emeklilik Özel Ödül” kategorilerinin ilk başlığı; BES ve Hayat Sigortası sektöründe sanal gerçeklik uygulamalarını içeriyor. İkinci başlık ise; Bireysel Emeklilik Sistemine genç nesli çekmek için onlara yönelik tasarruf ve sigorta bilincini artırmak amaçlı birikim/tasarruf platformu oluşturması olup üçüncü ve son başlık ise en iyi BES birikim simülasyonu platformu olarak belirlendi. Herkesin katılabileceği bu platformda, fon karması seçimleri ile herkesin kendi oluşturacağı simülasyonlar sonucu yılsonunda en yüksek getiriyi elde edene ödül verilecek platformun en çok ilgiyi çekmesi bekleniyor.

Başvurular 25 Mart’ta sona eriyor EnterPrize Girişimcilik Yarışması’na başvurular 25 Mart 2016 tarihinde sona eriyor. Yarışmaya; lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyindeki öğrenciler, 6 farklı kategoriden IDEA ve PRO başlıkları altındaki iş fikirleri ile başvuru yapabiliyor.Yarışmayla ilgili daha detaylı bilgi için www.bogazicienterprize.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Lorbi Tanıtım & Halkla İlişkiler / Bilgi ve iletişim:

Fatma Kaytez/ 0212 249 45 46 / 0 533 927 23 39 fkaytez@lorbi.comBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu