Girişimcilik Haberleri

Tuşla İle Çağrı Merkezi Uygulaması

ÇAĞRI MERKEZİ KARMAŞASINA SON

Tuşla/Emrah Olgun

İlk oynadığı oyunun bir kaset hatasından dolayı bozulduğundan beri kod yazan Tusla’nın yaratıcısı Emrah Olgun, kurduğu Startup Kitchen ile parlak fikirlerin bu kuluçka merkezinde hayata geçmesini sağlıyor aynı zamanda. Tuşla, çağrı merkezlerinin karmaşık yapısını basitleştirmeyi ve çağın ruhuna uygun bir şekilde interaktif bir yapıya kavuşturmayı amaçlıyor.

tusla uygulama

Yaklaşık üç ay içinde 20 bin aktif kullanıcı, 34 bin arama ve 235 binin üzerinde sayfa gösterimine ulaştı bile. Tuşla sayesinde kullanıcılar çağrı merkezlerine, markalar ise müşterilerine direkt ulaşıyor. Markalar çağrı merkezi haritalarım Tuşla’ya kolayca dahil edebiliyor ve potansiyel müşterilerine tek adımda ulaşırken, iki yönlü ve kazançlı bir iletişim sağlanmış oluyor. Bunun yanı sıra 1995 ve sonrası 150’nin üzerinde marka ve modelde bulunan OBD portuna takılan bluetooth ile çalışan bir donanım olan Driwe üzerinde çalıştıklarım söyleyen Olgun, bu donanım ile konuşarak araca dair çok geniş yelpazedeki bilgilerin telefon ekranına taşındığım belirtiyor.

Olgun, diğer bir mobil uygulaması Dinlet.io’nun insanların vakit geçirmekten hoşlandıkları mekanlarda çalan müziğin kontrolünü yine onlara veren, beğenme / paylaşma gibi vazgeçilmez sosyal etkileşim soslarım da ihmal etmeyen bir yeni nesil müzik kutusu olduğunu kaydediyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu