Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / TREPAŞ bayilik kanalıyla büyümeyi hedefliyor

TREPAŞ bayilik kanalıyla büyümeyi hedefliyorTrakya’nın enerjisi Türkiye’ye yayılıyor

trepas20 yıla yakın süredir Trakya Bölgesi’nde faaliyet gösteren TREPAŞ, bölgesinde kazandığı güçle Türkiye genelinde oluşturacağı bayilik kanalıyla büyümeyi hedefliyor.

TREPAŞ, IC Holding tarafından devralındıktan sonra, yenilikçi, vizyoner, uzman kadrosuyla kısa sürede enerji sektörünün önemli aktörlerinden biri haline geldi.
Enerji sektöründe, üretim, dağıtım ve perakende satış alanlarında güçlü bir şekilde yer alan IC Holding 18 Nisan tarihinde gerçekleştirilen Yeniköy-Kemerköy Termik Santralleri özelleştirme ihalesini 2,6 milyar dolar bedelle kazanarak, 1105 MW kurulu güce ulaştı. Dağıtım alanında ise 800.000 aboneye hizmet veren Tredaş A.Ş. ileTrakya Bölgesi’nde faaliyetini sürdürüyor.

TREPAŞ, büyük sanayi kuruluşları ve ticarethane gruplarında oldukça önemli bir pazar payına sahip olup, Türkiye genelinde birçok Kamu Kurumu’nun elektrik tedariğini de sağlıyor. Hızla büyüyen ve sektörün önemli oyuncularında biri olan TREPAŞ, sürekli ve istikrarlı bir kazanç arayan bayi adaylarını bekliyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

myfikirler.org

Bunu da İnceledinizmi ?

Waffle’ci Akın Franchise İle Büyüyor

WAFFLE’CI AKIN YÜZDE 20 BÜYÜYECEK 20 milyar dolar büyüklüğü aştığı tahmin edilen tatlı sektörü, son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir