Cuma , Haziran 22 2018
Anasayfa / ek iş / Teknosa’dan Yarı Zamanlı Ek İş

Teknosa’dan Yarı Zamanlı Ek İşHEM MAĞAZADA HEM MERKEZDE

Teknosa, Türkiye’nin her ilinde yer alan mağazalarında ve merkezinde çok sayıda yarı zamanlı çalışan istihdam ediyor. Departmanların ihtiyacına ve tercihine göre, üniversitelerin birçok farklı bölümünden işe alım gerçekleştiriliyor. Yarı zamanlı olarak istihdam edilecek kişilerin, tıpkı tam zamanlı çalışanlar gibi Teknosa çalışma kültürüne uyum sağlamaları, takım çalışmasına inanmaları, iletişime açık, değişime ayak uydurabilen ve sürekli gelişimi hedefleyen kişiler olmaları tercih ediliyor. Bu özellikler ise yetkinlik bazlı mülakatlar, değerlendirme merkezi uygulamaları ve kişilik envanterleri aracılığıyla ölçümleniyor.
Teknosa ek is

Görüşme sürecinde öğrencilerin tamamladıkları stajları, sahip oldukları sertifikaları, İngilizce seviyelerini veya gerekli görülen donanım, yazılım ya da programlama bilgileri göz önüne alınıyor.

Teknosa İnsan Kaynakları Direktörü Revna Besler’den aldığımız bilgilere göre, tam zamanlı pozisyonların açılması durumunda, yeni işe alım yapmak yerine yarı zamanlı çalışanların performansları göz önünde bulunduruluyor ve öncelikli olarak onlar tercih ediliyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

İndirkazan Sayesinde Ek İş Yapmak ve Para Kazanmak

indirkazan.net sayesinde artık nakit para kazanmak çok kolay ! Sistem sizlere ek kazanç/ek gelir sağlamaktadır. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.