Bayilik Veren Firmalar

Sosiev Bayilik Şartları ve Bayilik Bilgileri

Sosiev Bayilik, Araba ile satış, Fast Food Bayilikleri, Sosiev Bayilik Modelleri, Sosis satış bayiliği, yeni bayilik modelleri, bayilik veren firmalar


Sosiev Fast Food sektöründe 2013 yılından beri bayilik vermektedir. Sosiev Avrupa’da Hotdog olarak bilinen sandviçin Türk damak tadına uygun olarak üretilip, kendine has pişirme ve sunum şekli ile müşterilerine buluşturuyor. Sosiev sandviçleri 2 çeşit olup %100 Dana ve %100 tavuk etinden üretiliyor.

Sosiev Bayilik Modelleri

sosis ev

Indoor Stand Bayilik Modeli

250 cm yüksekliğinde, 190 cm eninde ve 260 cm boyunda olan indoor stand kapalı alanlar için üretilmiş. İçinde maksimum 2 personelin görev yapabileceği dört tarafının açık cam şeklinde servis yapma imkanı bulunan bu bayilikte elektrik tesisatından başka bir gereksinime ihtiyaç bulunmamaktadır.

Outdoor Stand Bayilik Modeli

245 cm yüksekliğinde, 145 cm eninde ve 245 cm boyunda olan outdoor standımız istenilen bölgede durduğunda içinde bulunan havalı süspansiyon yardımı ile tek bir düğme ile yere paralel olarak 70 cm (tekerlek boyu) aşağıya inerek sabitlenir. Bu sayede standın iç kısmına giren tekerlekler sayesinde dışarıdan Sosiev Standına bakıldığında herhangi bir tekerlek görünmemektedir. İstenildiği takdirde yer ve mekan değişikliği için yine tek düğme yardımı ile stand 70 cm yükselerek araç arkasına bağlanıp istenilen yere taşınabilir.

Mobil Stand Bayilik Modeli

2 metre yüksekliğinde,170 cm eninde ve 240 cm boyunda olan mobil standımız açık alanlar için üretilmiştir. İçinde maksimum iki personelin görev yapabileceği iki tarafının açık cam şeklinde servis alanları bulunmaktadır. Jeneratör tesisatından başka bir gereksinime ihtiyacı bulunmamaktadır.

BAYİLİK DESTEKLERİ:

EĞİTİM DESTEĞİ
REKLAM DESTEĞİ

YETKİLİ KİŞİ: Dilek Koçkara
CEP TEL: 0533 958 58 16
İŞ TEL : 0535 815 15 67ADRES: Acemler Caddesi Nergiz Apartmanı
No:4/1 Osmangazi Bursa (zübeyde doğum evi karşısı)3 Yorum

  1. ıstanbul fatıh balat cadde uzerı 50m2lık bır dukkan sahıbıyım.sosıs satısı ıle ılgılı ve/veya bırlıkte bır baska urunde olmak uzere bır ısletme acmayı dusunuyorum.yardımcı olurmusunuz.

  2. Merhaba
    Bayilik koşulları hakkında ayrıntılı bilgi verebilir misiniz? Ankara için düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu