Cumartesi , Haziran 23 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Show Realty Türkiye, 2015’te 50 ofis açacak

Show Realty Türkiye, 2015’te 50 ofis açacakSHOW REALTY

2015’te 50 ofis açacak

Show Realty Türkiye, Türkiye gayrimenkul pazarında bir buçuk yıldır faaliyet gösteriyor. Show Realty’nin tamamı franchising sistemiyle açılmış, beş ilde 19 şubesi var. Bu yıl oldukça iddialı bir büyüme planı yapan şirket, 2015 sonuna kadar 50 franchise ofisi açmayı planlıyor. Önümüzdeki beş yıl içinde ise 150 franchise ofisi açılması hedefleniyor.

Show Realty Türkiye
Show Realty ofisleri minimum 80 metrekare olmak zorunda. Ofisin mutlaka giriş kat ya da birinci katta olması isteniyor. Franchise giriş bedeli bölgesel olarak 8-15 bin dolar arasında değişiyor. Sürekli katılım payı ise 250 dolar. İlk 40 ofisten sürekli franchise ödemesi alınmayacak. Bir şubenin toplam yatırım tutarı lokasyona göre 20-50 bin TL arasında değişiyor.

Show Realty’den franchise alacak girişimcilerin en az lise mezunu, kendisini doğru ifade edebilen ve aktif pazarlama yeteneği gelişmiş kişiler olması şart. Yatırımcılarla yaptığı franchise anlaşmalarını beş yılla sınırlı tutan şirket, gayrimenkul sektörüne yönelik mesleki eğitimler de düzenliyor. Yapılan eğitimler sonucunda katılımcılara uluslararası geçerliği olan sertifikalar veriliyor.

Telefon: 0212 225 62 66
Web: showrealty.com.tr

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor. Breadli Bayilik ‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.