Cumartesi , Haziran 23 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Shapes For Women Franchise Şartları

Shapes For Women Franchise ŞartlarıSHAPES FOR WOMEN HİDROLİK EGZERSİZİN ÖNCÜSÜ

Shapes For Women, günümüzde dünyanın 14 farklı ülkesinde, farklı kültürden ve her yaştan milyonlarca kadına hizmet veren, hidrolik egzersiz sektöründe öncü global bir marka. Shapes For Women, 2008 yılından beri Türkiye’de de bayilikler veriyor. Salonları için Türkiye’deki ilk web tabanlı üye takip yazılımını hazırlayan marka, salonlarının bilgilerine istediği an ve her yerden ulaşabiliyor. ShapesDiyet internet sitesini hizmete açan şirket, bu siteye üye olan herkese kendi yaşam ve yeme alışkanlıklarına göre düzenlenmiş beslenme listesini uygun bedellerle veriyor.
Shapes For Women

ABD ve Avrupa’da ün salan piloxing egzersiz sistemini Shapes salonlarına taşıyan şirket, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı ilk fitneSs okulu olan ve aynı zamanda Avrupa Birliği’nin ilk ve tek akredite ettiği fitness okulu olan ‘Blue Vision Fitness Akademi’ ile işbirliği sağladı. Shapes Türkiye, yeni dönemde antrenör ve işletmecilerine vereceği sürekli eğitim programları ve workshop’lar ile hidrolik egzersiz yanında grup egzersizi ve personel training konularına odaklanmayı hedefliyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor. Breadli Bayilik ‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.