Cumartesi , Şubat 16 2019
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Serpauto Bayilik Veriyor

Serpauto Bayilik VeriyorOtomotiv sektörüne yönelik iş kurma düşünceniz varsa sizlere öneride bulunacağım alan oto mekanik parça satışı, oto eksperlik işi olacaktır. Serpauto sizlere bayilik vererek kendi işinizi kurmanıza yardımcı olacaktır.

serpauto2

SERPAUTO®, mekanik ve elektronik konusundaki 75 yıllık tecrübe ve becerisini, ülkemizde ilk otomotiv test makinaları tasarımı ve üretimi ile ispatlayarak hem Türkiye’de hem de Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde tercih sebebi olmuştur. Özel üretim otomotiv test ekipmanları üretimiyle başlayıp seri üretim ile devam eden süreçte ülkemizde ve yurt dışında beğeni toplayan dinamometre (dyno), fren testi, süspansiyon testi ve diğer ürünlerin AR-GE, üretim, satış ve servis hizmetlerini vermektedir.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

serpauto

Serpauto Türkiye ve Avrupa ülkelerindeki franchise bayilikler  veriyor. Minimum 150 bin tl gibi bir sermaye ile kendi işinizin patronu olabilirsiniz.Otomotiv sektöründe en iyi kazanan oto eksperlik işini avrupa standart ve normlarına uygun şekilde sektöründe uzman bir firmanın Serpauto güvencesi ile yapabilirsiniz.Franchise bayilerimiz eğitim,kurulum montaj ve Ülkenin neresinde olursanız olsun servis desteği alırlar.

Tel : +90 (362) 270 51 92
Mobil : +90 (549) 240 77 55
Faks : +90 (362) 270 51 93
Fabrika & Showroom : Kirazlık Mh 1504 sk No:50 Tekkeköy / Samsun

İş kurmak için bayilik veren firmalar konularımıza da inceleyiniz.

  Little Caesars Pizza Franchise Şartları
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

SelJel Jelatin bayilik sistemine sıcak bakıyor

SELJEL Tezman Holding kuruluşu olan Sel Sanayi tarafından üretilen sığır jelatini SelJel markalı ürünler toplam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir