Perşembe , Kasım 15 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Sbarro, AVM’lerdeki En Büyük Pizza Zinciri

Sbarro, AVM’lerdeki En Büyük Pizza ZinciriSBARRO
Globale örnek oldu

Sbarro’nun Türkiye restoranlarında başlattığı yatırımlar global firmaya da örnek oluyor.

Türkiye’de AVM’lerdeki en büyük pizza zinciri olma özelliğini taşıyan Sbarro’nun 30 ilde 90’dan fazla restoranı var. Türkiye’deki marka bilinirliği çalışmaları ve değişimi yerinde görmek için Türkiye’yi ziyaret eden Sbarro Global CEO’su J. David Karam, “Sbarro’nun Türkiye’deki büyüme hızı tüm dünya Sbarro restoranlarına örnek olacak türden.

Sbarro
2014 her zamanki gibi yeni lezzetler yaratmaya odaklandığımız bir yıl olacak. Müşterilerimize sıcak yemeklerle ilgili sürprizlerimiz de olacak. Yenilikçi tavrımızı devam ettireceğiz” diyor. Marka, TAB Gıda tarafından 2007 yılında Türkiye’ye getirilmişti. Firma, franchising sistemiyle yeni şubeler açmaya devam ediyor. Restorana yapılacak yatırım, proje, kaba ve ince inşaat, tesisat, oturma gruplan, dekorasyon, soğuk odalar, mutfak ekipmanları, kasa ve bilgisayar sistemleri ve Sbarro’ya ödenen başlangıç lisans ücretinden oluşuyor. Bu rakam 400 bin dolar + KDV’den başlıyor.

Sürekli franchise ödemesi ise net ciro üzerinden yüzde 13 olarak belirlenmiş. Franchise adaylarında standartları karşılayabilecek restoranlara sahip olmak dışında, öncelikle girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip olma gibi özellikler aranıyor.

Telefon: 0212 310 66 00

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

www.myfikirler.org

Bunu da İnceledinizmi ?

Waffle’ci Akın Franchise İle Büyüyor

WAFFLE’CI AKIN YÜZDE 20 BÜYÜYECEK 20 milyar dolar büyüklüğü aştığı tahmin edilen tatlı sektörü, son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir