Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Salcano motosiklet satış bayilik bilgileri

Salcano motosiklet satış bayilik bilgileriSALCANO Yerli üretici

100 mağazası var

Salcano bisikletler bir aile şirketi olan Salko Sanayi ve Ticaret tarafından İstanbul Arnavutköy’deki üretim tesisinde üretiliyor. Toplam 14 bin 500 metrekarelik alana sahip bir tesisi var. Şirketin Türkiye genelinde 100 mağazası faaliyet gösteriyor. Ayrıca 550 satış noktasında bisikletleri satılıyor. Salcano, Türkiye genelinde yeni bayilikler verecek. Firma, İngiltere, Hollanda ve Balkan ülkelerine ihracat da yapıyor.

Salcano motosiklet
Motosiklet pazarının yerli üreticilerinden Salko Sanayi ve Ticaret, Salcano markasıyla motosiklet üretiyor.

Şirketin üretim tesisi İstanbul Arnavutköy’de. Toplam 14 bin 500 metrekarelik alana sahip olan bu tesisin günlük üretim kapasitesi 100 adet. ATV’ler dahil 30 farklı modeli var. Salko Genel Koordinatörü Mürvet Akgül, “Türkiye genelinde yeni bayilikler verilecek” diyor.

Salcano, aynı zamanda ihracat da yapan bir firma. İngiltere, Hollanda ve Balkan ülkelerine ihracat gerçekleştiriyor. Salcano motosikletlerinin satış fiyatı 2 bin 600 ile 5 bin 740 TL arasında değişiyor.

Telefon: 0212 597 08 06
E-posta: murvet@salcano.com
Web: salcano.com

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor. Breadli Bayilik ‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.