Salı , Mart 26 2019
Anasayfa / Girişimcilik Haberleri / Rhea Grubu’ndan girişimciliğe destek

Rhea Grubu’ndan girişimciliğe destekonur takmakVarlık yönetimi, yatırım danışmanlığı ve girişim sermayesi alanında önde gelen finans kuruluşlarından Rhea Finansal Hizmetler Grubu bünyesinde, girişimcilik ekosisteminin geliştirilmesi ve girişimciliğin çok boyutlu desteklenmesi amacıyla Rhea Akademi kuruldu. Rhea Finansal Hizmetler Grubu Başkanı Onur Takmak, ülkemizin ekonomik büyümesi ve kalkınması için özelde şirketlerin genelde ise ülkenin uluslararası rekabet gücünün artırılmasının önemine dikkat çekti.
Takmak, şöyle devam etti: “Eğitim ve bilgi ihtiyaçlarının karşılanmasından know-how paylaşımına, gelecek vaat eden şirketler için fon yaratmaktan onlara doğrudan yatırım yapmaya kadar tüm alanlarda etkinliğimizi artırmaya kararlıyız.

Girişimcilik ekosisteminin önemli bir tamamlayıcı parçası olan girişim sermayesi mevzuatında uzun süredir beklediğimiz gelişmelere paralel olarak yeni adımlar atmaya hazırlanıyoruz.”

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Bir Başarı Öyküsüde Kastamonulu Zintaş’tan

SAFARİLERİYLE ünlü Botsvana’dan Panama Kanalı’na, Polonya’dan Azerbaycan’a kadar dünyanın dört bir yanına zincir ihraç eden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir